SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oddanie krwi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5724
siemanko. mam zamiar oddac troche mojej cennej krwi, a ze nie mam doswiadczen w tym temacie trapi mi kilka pytan: jak bardzo oslabia to organizm ? czy jest w ogole sens przeprowadzania treningu w ten dzien ? jaki najlepiej spozyc posilek po (ewentualnie przed). czy ma to jakis wplyw na metobolizm i regeneracje/superkompensacje.
z gory dzieki :)
jak cos sorry ale nie wiedzialem do jakiego dzialu dac

Zmieniony przez - cycq w dniu 2009-11-20 19:44:35

najlepsza chwila poranka - kreska koksu do sniadanka !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
ale w ciemnej uliczce nigdy nie wiadomo ile się odda, czasem wyjdzie 100ml a czasem 2l

poza tym warunki pozostawiają wiele do życzenia

dlatego ja oddaję w centrum krwiodastwa

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Trening w ten dzień-pomyłka. A tak, to chyba po jednym, dwóch dniach byłoby okej.

EDIT:Na pewno osłabi to lekko twój organizm[owszem ma to wpływ na takie rzeczy jak regeneracja, krew w końcu dostarcza składniki odzywcze do mięśnie]. ale tylko chwilowo, na jeden dzień. Więc nie ma się co martwić, możesz śmiało spełnić ten dobry uczynek. A dieta w taki dzień powinna być jak zawsze-DOBRA, czyli zbalansowana i dostarczająca wielu składników odżwyczych. Więcej nie wiem. pozdr

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2009-11-20 20:57:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5724
ok dzieki za odp. chyba jednak rzeczywiscie pojde :D

najlepsza chwila poranka - kreska koksu do sniadanka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4452
Jak bedziesz oddawal krew mozesz sie zapytac co masz zjesc w tym dniu/nastepnym aby odzyskac stan przed oddaniem krwi.. i ci panie wytlumacza o ile beda ogarniete :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8447
Przy tej wadze nie powinieneś czuć osłabienia, mimo to trening w ten dzień odpuść. W ciągu 24h krew uzupełnia się ilościowo. Na następny dzień normalny trening możesz wykonać bez obaw o spadki siły. Pozdrawiam krwiodawcę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5724
dzieki za rady. w takim razie pojde oddac krew po treningu :D

najlepsza chwila poranka - kreska koksu do sniadanka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a nie lepiej przenieśc trening na inny dzień- inaczej rozplanowac tydzień...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
oddajesz 450 ml krwi(dal jasnosci prawie pol litra!)moja kumpela oddawal pierwszy raz 250 ml i zemdlala.to troche oslabia.Zalezy to jeszcze od tego ile wazysz(im wiecej tym lepiej(wiecej masz krwi xD))treningu raczej bym nie polecał nawet na nastepny dzien bo zasłabniesz i spadnie ci sztanga na twarz XD.

A co jesc?
obojetnie co byle jak najwiecej duzo cukru(słodyczy) przed i po cos do wypicia.zreszta na miejscu daja wode, herbate za friko to sie nie masz co martwic.A po dostaniesz czekolade x8 i batonika xD.Smaczneggo

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
I zwrot za podróż jak jesteś przyjezdny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
jak oddałem krem to nic nie poczułem nawet... skonsumowałem 8 czekolad na raz i wszystko było git,

na 2dzień ciężki trening miałem i rekord w martwym pobiłem hehe wiec spadków mocy nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
Xerq dobrze zauwazyles zwrot za bilet.Nawet jak masz miesieczny to nie mow o tym tylko mow ile kosztuje bilet zwykly w obydwie strony!!

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Witam ! potrzebuje waszej pomocy :)

Następny temat

pomocy !! w palanie treingowym i diecie

WHEY premium