SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy !! w palanie treingowym i diecie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1349
witam mam 24 lata moze jest to troche dziwne ale przez 4 lata nikt mnie nie kierował jak cwiczyc moja wiedza na temat siłki to czytanie forum.mam słabe rezultaty choc duzo osob sie pyta czy chodze na siłownie bo widzi zmiany w mojej postawie to bardzo motywuje...moj cel to rzezba
moja waga to 88/89 kilo
wzrost 182
klatka 110
biceps 40
pas 96
mam siłownie w domu posiadam ławeczke + wyciag + modlitewnik to wszystko zanjduje sie w piwnicy z racji tego ze piwnica jest niska 178 cm nie moge wykonac wszystkich ciwiczen w piwnicy dlatego drugim pomiesazczenie jest moj pokuj mam w nimm porecz do pompek drazek hantelki i ławke prostą czyli nie zaciekawie jak trenuje musze sie przemieszczac po całym domu nie raz noszac z mojego pokoju nakład do piwnicy...ale lubie ciwiczyc i to mi nie przeszkadza
moj plan treningowy to
pon klatka wyciskanie na płasko 4 serie po 10 pow
skos 4 serie po 10 lub 8 pow
rozpietki 4 serie po 12 pow
czsem pompki
bartki gryfem z tyłu + hantlami na boki
wtorek biceps stojac gryfem 4 serie
podciaganie na drazku waskim chwytem
chantelkami na przemian 4 serie czasem dodaje modlitewnik 4 serie
czwartek plecy podciaganie na drazku 4 srie nadchwytem
wyciag do klatki 4 serie
wiosłowanie hantla w opadzie 4 serie
i tu jeszcze ciwiczecze przedramie
piatek to samo co w wtorek
prosze o pomoc w ustalenu planu treningowego bo zdaje sobie sprawe ze jest kiepski nie mam pojecia jak mam cwiczyc nogi z racji tego ze nie mam na to miejsca od niedawna posiadm bierznie i tez chce na nie cwiczyc bo chciałbym stacic opone z brzucha i nie wiem czy biegac na bierzni w dni kiedy ternuje na silowni dziekuje za kazda porade
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no to nie za dobrze- posegreguj dokladnie sprzęt jakimdysponujesz w danym miejscu- może uda sie ustawić tak trening aby nie było konieczności przemieszczać sie w ten sposób, albo przynajmniej taka "migracje" zminimalizować, uporządkować...

a jeszcze lepiej jak dodasz do tego ankietę;
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t501693.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1349
piwnica ławka prosta z mozliwoscia robienia skosu wyciag mozna na nim zrobic tak naprawde jedno cwiczenie (plecy przyciaganie drazka do klatki)z powoidu niskiego sufitu modlitewnik gryf prosty no i nakład. na chwile obecna w piwnicy robie klatke i jedno cwiczenie na plecy

w pokoju drugim mam drazek z mozliwoscia trzech chwytow porecz do pompek ławke prosta hantelki gryf łamany i troche nakładu cwicze tam plecy biceps i triceps przedramie barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a nie możesz wszystkiego tego przenieść do pokoju?- ta piwnica bowiem na niewiele sie zdaje
to bowiem znacznie ulatwiloby sprawę...

wtedy program dużo łatwiej byłoby dopracwać.

aha... troszku smuci mnie rzecztaka, że nie dostrzegam treningu nog- zreszta ogolnie rzecz biorąc trening masz slabiutki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1349
własnie nie moge przeniesc wszystkiego do pokoju bo ja w tym pokoju spie ucze sie itp nawet w tym momencie pisze z tego pokoju poprostu tu nie ma tyle miejsca.zawsze mazyłem miec swoja siłownie ale nigdy nie mozna miec wszystkiego a co do nog to bardzo bym chciał cwiczyc je :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
chodziło mi aby przenieść wystarczająca ilość obciązenia na czas treningu i praktycznie prawie wszystko mógłbys tam wykonać.

co do ćwiczeń, układania planów to podsylam Ci link do wszelkich mozliwych- no prawie- tematów, poczytaj, ułóż lan i daj do korekty.

polecam rozlozyć wszystko przynajmniej na 4 dni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oddanie krwi

Następny temat

Trening na siłę

WHEY premium