SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocencie diete

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Ogólnie masz zle ułozoną diete. Najpierw poczytaj(duzo tego nie ma), zeby mniejwiecej orientować sie o co chodzi:

https://www.sfd.pl/temat89657/

https://www.sfd.pl/temat50408/

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 595
haha do konca wakacji bede to czytał poprostu powiedz co jest zle ale stres mi to w jednym zdaniu

Im dalej w las tym gorzej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boszsz... co za człowiek:P To weź się spytaj mamy czy kurczaka Ci smaży, czy gotuje czy podaje na surowo.

1. Kurak powinien być gotowany.

2. Syfski nestłik zastąp normalnymi płatkami owsianymi, a żeby było bardziej bardziej zjadliwe i zdrowsze to dodawaj jeszcze do tej owsianki rodzynek (i ewentualnie orzechów włoskich)

3. Zaraz po treningu pij carbo, ew. glukozę (rozpuszczone w wodzie rzecz jasna)

4. Jeśli jako posiłek potreningowy wsuwasz ryż z mięsem to nie wiem po co jeszcze gainer. Organizm i tak nie będzie w stanie wchłonąć tyle białka.

5. Za te frytki to na tym forum powinieneś dostać bana dożywotniego:P Zamiast nich kasza gryczana, ewentualnie ryż brązowy.

6. Między 17-22 aż pięć godzin przerwy w szamaniu. Za długo. Żeby nie było takiej długiej przerwy to weź ok. 20-stej walnij sobie tego gainera co go niepotrzebnie pijesz po siłce.

7. Na noc zapodeje się samo białko więc miód i gainer w ostatnim posiłku odpadają. Wystarczy sam twaróg (zamiast twarogu może być tuńczyk z wody albo odżywka białkowa)

8. A w ogóle to o 1-wszej w nocy powinieneś już spać. Weź sobie przestaw jakoś grafik, żeby kłaść się o normalnej godzinie i wstawać wcześniej, bo sen to podstawa, tak samo ważna jak dieta i trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Ok masz w kilku Nesquik - porazka, frytki - porazka, ile kanapek?jaki chleb? ile szynki? ile mleka i jakie? ile nesquika? o 1.00 gainery, miód? po cóz? ile ryżu? jakie mieso i ile? a gdzie zdrowe tłuszcze? ile wynosi Twoje zapotrzebowanie? i czemu takie dziwne pory posiłków? waga, wzrost, wiek, przebyte choroby ?jakies problemy ze zdrowiem??

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 595
2. Syfski nestłik zastąp normalnymi płatkami owsianymi, a żeby było bardziej bardziej zjadliwe i zdrowsze to dodawaj jeszcze do tej owsianki rodzynek (i ewentualnie orzechów włoskich)- buahaha co ja kon jestem mam płatki owsiane ale jak je raz spróbowałem to czułem sie jak wyzej wspomniany kon a jak bym zobaczył ze mi orzechy w mleku pływaja to zwariował a poza tym nie mam zwykłego karbo tylko gajnera i nie zanm sposóbu na oddzielenie carbo od białka

Im dalej w las tym gorzej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płatków owsianych nikt Ci nie każe jeść na surowo. W zupie mlecznej z rodzynkami i orzechami są naprawdę mniam mniam Ale skoro dla Ciebie rezygnacja ze śmieciowego żarcia to jest zbyt trudna przeszkoda do pokonania to nie wiem po co w ogóle prosisz o poradę na tym forum. Liczyłeś na to, że ktoś Ci da jakąś super dietę frytkowo-netłikową na przyrost mięśni ??!!!

Kup sobie carbo, żeby brać zaraz po treningu, to nie jest drogi suplement, a jeśli Cie nie stać to może tesh być glukoza (w spożywczym kosztuje 2-3 zety)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 595
chce sobie ułożyc diete tylko wydawało mi sie ze ta nie jest zła, jakbys mogł to napisz mi diete na jeden dzien ze dwa trzy rózne przykłady bede Ci wzdzieczny

Im dalej w las tym gorzej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź mi podaj ile ważysz przynajmniej, to może coś do Ciebie dopasuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 595
17lat 186cm 76kg w slipkach 78kg w ubraniach, przstojny (przynajmniej tak dziewczyny o mnie mówią), urodziłem sie w miescie, chwilowo nie mam dziewczyny wybierz sobie co Ci potrzeba do mojej diety

Im dalej w las tym gorzej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ooo... i bardzo dobrze, że masz takie wymiary bo Twoja waga jest zbliżona do mojej (ja ważę 80 kilo), więc po prostu napiszę Ci jak ja jem.

9.00 Śniadanie

wariant I: dwa jajka na miękko, do jajek dwie kromki pieczywa razowego i jeszcze dwie kanapki np z szynką

wariant II: owsianka na mleku z rodzynkami, trzy kanapki z chudym twarogiem albo z jajkiem na twardo

wariant III: pół makreli wędzonej, do makreli dwie kromki chleba i jeszcze dwie dodatkowe kromki z szynką/twarogiem/jajkiem

*na koniec śniadania banan i łyżeczka oleju lnianego (ew. może być tran w kapsułkach)

13.00 Obiad

kasza gryczana/ryż brązowy (100-150g) + jakieś mięso (kurczak/indyk/wołowina/schab gotowany - 100-150g) + jakaś surówka + jakiś owoc na deser (najlepiej pomarańcza)

17.00 Posiłek popołudniowy

makaron razowy (ciemny) - 100 g z chudym twarogiem (pół kostki) na koniec banan i łyżeczka oleju lnianego (albo tran)

Jak nie chce Ci się przygotowywać tego posiłku to możesz go zastąpić porcją gainera

20.00 Kolacja
Pieczywo razowe (4 kromki) i do tego puszka tuńczyka z wody/pół kostki twarogu/makrela wędzona/kurczak wędzony obrany ze skóry/jajecznica z dwóch jajek całych i dwóch białek), pomidor

23.00 Białko na noc
puszka tuńczyka z wody, albo jakaś odżywka białkowa (35 g)

Pamiętaj, żeby zaraz po treningu brać carbo albo glukozę (30-40 g)
Któryś z tych posiłków bedzie Twoim posiłkiem POTRENINGOWYM więc pamiętaj, żeby jeść do pół godziny po siłce. Ewentualnie możesz zrobić trochę inaczej: po treningu bierzesz normalnie carbo/glukozę, 20 minut po tym porcję gainera a godzinę po siłce jesz posiłek potrenigowy.

Uff.. tak to mniej więcej wygląda. Jedząc w ten sposób dostarczysz dziennie około 3 tys. kalorii (150-200 g białka na dzień, 450-500 g węglowodanów, 50-80 g tłuszczy)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tunczyk

Następny temat

co ile ma kalori???

WHEY premium