SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obwód pasa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
a dlaczego to? nie musisz targac wielkich ciezarow. wazne zebys robil na prostych plecach

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4555
No właśnie nie jest dobry ten mój obwód. Bardzo trudno na mnie chociażby spodnie kupić. Nie mają takiego rozmiaru co by pasował (jestem wysoki, 180cm). W ogóle po bokach mi takie kostki wystają, co też mnie bardzo denerwuje. Spróbuję tego ćwiczenia co mi tam kolega wyżej podał.

A teraz inne pytanie: jak osiągnąć taką sylwetkę jak na tym teledysku (2min 40sec)? Jakiś inny trening czy co? Jak dla mnie idealna sylwetka.
TELEDYSK: http://www.maxior.pl/?p=index&id=65065&0

PS. Muza genialna :D .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36048
cwiczyc

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
Oczywiście cwiczenia na skośne i proste brzucha, raczej z mniejszą liczbą powtórzeń, prostowniki grzbietu. Raczej jednak trzeba uważac aby nie przesadzic z powiększeniem skośnych, bo to moze kiłowo wyjści.

W Men's Health pisali, że ich modele(faceci) noszą spodnie w pasie ok. 30-32, więc co się przejmujesz. To jest w pasie ok. 73 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Dofik -rób na małych stosunkowo ciężarach a z wiekszą ilościa powt.
np 15 powt. z ciężarem z którym możesz wykonać 25-30.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36048
oki srpóbuje :>

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
do kolegi ktory zalozyl temat...

Nie martw sie...powinienes sie cieszyc ze masz taki waski brzuch koledzy albo kolezanki Ci nie zazdroszcza? jesli przymasujesz ostro gorna czesc ciala oraz nogi to b.fajnie wygladalbys wyobraz sobie 120 cm w klacie a 70 w brzuchu bez napinki za***iscie by to wygladalo wiec nie rob zadnych cwiczen na poszerzanie brzucha... pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
lepiej w klacie 140 chociaz na swoj brzuch, kazdy patrzy inaczej..

ja mam 90 i jest fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
a ja gdzies z 95 :P :D i jestem sexy <lol2>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4555
Ok, dzięki panowie za odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia 4x + Vale Tudo 2x = ?

Następny temat

ZAKWASY

WHEY premium