SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obwód pasa a masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12434
Ej zy wam też tak bandzioch rośnie podczas robienia masy?Mi od sierpania przybyło gdzieś 6cm (10kg)już jest 87 przy wadze 82 A jak to jest u was?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1251
normalna sprawa przy masie ciężko utrzymać równowage, żeby w pasie nie szło, nawet jak stosujesz dobrą diete to też nie jest powiedziane że ci opona nie urośnie
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1309
Ja przy wadze 81 kg i wzroście 182 cm mam 97 cm w pasie ale od zawsze mam odstający brzuch niezależnie od tego ile ważę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12434
Ja wiem, że rośnie i to prawie wszystkim, ale chce wiedzieć jak tam u was ile idzie w góre na masie przy ilu wrzuconych kg.Taka dla orientacji statystyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41556
przed masą ważyłem 80,5kg obwód 80cm teraz na końcówce masy 86kg i 88-89 cmw pasie.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Tez mnie AKTUALNIE ten problem drażni- wcześniej ładny kaloryferek, a teraz przy masie w ciągu 1,5 miesiaca poszło w brzuchu około 5 cm, ale mam zamiar teraz więcej ćwiczyć brzuch by nie urósł zbytnio...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
a aeroby robisz?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Jakie ćwiczenia aerobowe proponujesz na utrzymanie dość płaskiego brzucha przy masie??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE O TRENING KLATKI

Następny temat

:)

WHEY premium