SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy dziennik stare wyzwania by rafl_1986

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Hej. Wpisuję się, bo będę śledzić

Może zacznij jeść odpowiednio do treningów, a wtedy ten zacznie działać jak należy. Nie mówię tutaj o jakości, bo sam wiesz, że kuleje (), ale o ilości. Skoro coś nie sprawdza egzaminu, to olej i szukaj dalej, bo nie ma co się kręcić w kółko

Dorzucenie do michy = brak ciągot na syf = eleganckie spalanie na treningach = zadowolony Rafał

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Redukcja redukcją, a siła wzrasta
Koleżanka wyżej dobrze mówi

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
czy ja wiem czy tak wzrasta

poprostu wczesniej czwiczylem "na czczo" wiec i automatycznie ciezary byly mniejsze ale stwierdzilem ze zamiast skupic sie na treningu to mysle o misce i wszechobecnym zjadajacym mnie kortyzolu i teraz jem cos przed treningiem i jest duzo lepiej ...

widocznie trening po 20 h postu jest nie dla mnie - nie ma sie co na sile katowac zeby zgubic w tydzien 20g wiecej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
Dzien swiateczny ... prawie
Sroda 15.08





1x scorch rano + 2x scorch ok.15



Pilka 1.5h



kto mial swieto to mial, ja bylem w pracy ... wieczorem w ramach rekceacji pokopalem pilke ...

miska chyba ogarnieta co ? czy widzicie jakies razace bledy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
w sumie dużo nie zjadłeś, więc nie ma się do czego przyczepić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
dzien nietreningowy wiec i duzo nie potrzeba poza tym jest malutkim chlopcem wiec duzo nei musze jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
1,80 to nie taki znowu mały

Węgle niewysokie to już tak zawsze? Dziewczyny na takich niskich okresy tracą

I ten, jest masło - jest impreza

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jak tak zawsze bedziesz jadł to powinno byc dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
misworld
Węgle niewysokie to już tak zawsze?

dopoki nie zejde z bf do jakiejs rozsadnej granicy to taki jest zalozenie zeby jechac LC + raz na jakis czas czit

to jest "wymysl" Solarosa - na niego podzialalo w perspektywie czasu wiec moze i na mnie podziala (nie mowie ze tak bedzie bo wiadomo ze kazdy jest inny), jak sie bede za bardzo meczyl to cos pozmieniam, poki co w pasibrzuchach ten system sie sprawdzal

misworld
Dziewczyny na takich niskich okresy tracą

ja poki co mam regularnie

misworld
I ten, jest masło - jest impreza

maslo od niedawna wczesniej rzadko, prawie wogole, wole sobie jajek na masle usmazyc niz pic oliwe z kielona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena nowego planu,korekty - SPLIT.

Następny temat

Redukcja z 125kg na +/- 100kg do końca roku

WHEY premium