SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowe priorytety ...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
wyjdzie ci "w praniu" czy przeładowany. sam sobie musisz intensywność obczaić.

PS. s zwrot "w praniu" nie jest obraźliwy, podobnie jak suszenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5372
http://allegro.pl/magnus-power-drazek-do-cwiczen-sufit-2chwyt-dyble-i2563163721.html czy ten drązek nie będzie lepszy ? bo wybrałem tamten bo jest prosty, tak jak różne "drążki na ulicy itp :) i jak z rostawieniem tych poręczy do pompek ? na szerokość barków ?

Zmieniony przez - zenek123121 w dniu 2012-08-26 15:02:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dobra przepraszam, że się uniosłem. Myślałem, że nie wiem za co od razu szyderę na mnie robisz. Co do nóg jest dużo fajnych domowych ćwiczeń a nie wiem czy raz w tyg to nie będzie za mało. U mnie dobrze działa połączenie pistolety, przysiad z wyskokiem, żuraw i wspięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
Spoko. Trochę bez podstaw podejrzenia, bo z nikogo tu nigdy nie szydziłem na tym forum.

Dokoncze mysl z drazkami. Jak chcesz robic trening w stylu lafaya, nie zal ci scian i miejsca w pomieszczeniu to porecze ok. Jak bardziej gimnastyke jak na filmie to drazek i kolka gimnastyczne i wtedy lecisz treningiem z gymnastics bodies. Tylko ze sa drozsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5372
jakie kółka gimnastyczne ? link jakiś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
na alegro polecali takie z drewnianą rączką za 200 złotych chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 476
Gimnastykę można ćwiczyć bez kółek, wiele osób tak robi w tym ja. Podstawowy sprzęt to najzwyklejszy drążek lub cokolwiek podobnego do drążka i poręcze. Oczywiście poręcze można również odpuścić ale będzie trzeba kombinować z ćwiczeniem press.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
oczywiście, ze można, tylko lepsze jest wrogiem gorszego. na tych poręczach zrobisz tylko dipsy, jedną odmianę, która możesz zrobić na krzesłach. na kółkach zrobisz wszystko na górę ciała. jak już bym miał coś kupować do domu to kółka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Tutaj sprostuję. Na poręczach można wykonać więcej niż jeden rodzaj pompek. Kółka dobra rzecz ale droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5372
kumpel mi powiedział że na pompkach + drążku nie wyrobie sobie siły tylko wytrzymałość czy to prawda ? bo nie chce mi się w to wierzyć ... i co myślicie o chodzeniu na siłownie 1 w tygodniu np w sobotę i zrobić trening ogólnorozwojowy ( przysiad + dolne plecy + wyciskanie sztangi leżąc + wiosłowanie sztangą + wyciskanie sztangi na barki przed głowy + łydki ) karnet 16 wejść za 45zł więc miałbym na 4 miesiące.

ps; kółka nie kupuje nie przekonuje mnie to :(

Zmieniony przez - zenek123121 w dniu 2012-08-26 23:03:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Do Modyfikacji

Następny temat

Ćwiczenia rozciągające na drążku.

WHEY premium