SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nogi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2192
wytlumaczcie mi jak mozna zrobic mase nog trenujac raz w tygodniu ? malo o tym wiem ale cos mi sie za malo wydaje kurde; np jezdzac na rowerze albo biegajac codziennie misnie rosna (mam przyklad kumpla, ktory duzo biegal codziennie i ma nogi miodzio) wiec np jakie efekty da codzienny trening, nie musi byc jakis meczacy, albo co drugi dzien ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 161
Chcesz biegac czy cwiczyc nogi na siłowni bo nie zrozumiałem???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
rob przysiady raz w tygodniu i do tego jakies dodatkowe cwiczenia i starczy, po co robic trening czesciej, zupelnie bez sensu...
ale pamietaj przysiady to podstawa!

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2192
chce cwiczyc nozki... ale np nie zlapie wiekszej masy nog jak bede cwiczyl czesciej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
z pewnoscia nie!pamietaj do zrobienia masy wjakichkolwiek miesni przedewszystkim potrzebna jest dobra dieta a potem trening!
nogi cwicz raz w tygodniu ale solidniez duza intensywnoscia.pamietaj ze przysiady to podstawa i to odnich powinienes zaczynac trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Po dobrym - jeszcze raz powtarzam - po dobrym treningu nóg odczuwa się ich zmęczenie jeszcze nawet przez 2 do 3 dni, więc jeśli ty nie czujesz zmęczenia nóg po ich treningu i chcesz je trenować częściej niż raz w tygodniu to znaczy że twój trening nóg jest nędzny, marny, bezefektywny i do bani.
Spróbuj klasycznych przysiadów, lub przysiadów z gryfem trzymanym z przodu na barkach. No i jeszcze jedno - przysiady powinny być głębokie /chyba ze masz problemy z kolanami/. przy pełnym zakresie ruchu mięśnie ud otrzymują porządną porcje bodźców do wzrostu. Poza tym taki sposób wykonywania przysiadów wzmacnia zaniedbywane zazwyczaj mięśnie i ścięgna pasa biodrowego.
No i pamiętaj że ćwiczenia na maszynach w treningu nóg są tylko dodatkiem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1381
Ja biegałem przez długi okres czasu 3-5 razy w tygodniu. Nóg dużych nie mam, a co więcej teraz, kiedy chcę żeby urosły - one ani drgną . I wydaje mi się, że to właśnie dlatego, że dużo biegałem. Kiedy mięśnie są dobrze upakowane (po typowym treningu wytrzymałościowym) cięzko zmusić je do tego, żeby rosły. Ergo - przestań biegać , rób przysiady i to z dużym obciążeniem, no i oczywiście - uważaj na dolny odcinek kręgosłupa i kolana przy dużych obciążeniach.

Internal Brain Error !
Smash Your Head against the wall to Reboot.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko któreś z koleji

Następny temat

Pomóżcie znaleźć ćwiczenie!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium