SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nitro-tech- czy rzeczywiscie najlepsze bialko?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
widze ze michal popada w zachwyt nad produktami muscle tech.
na pewno jest to korzystniejsze niz popadanie w zachwyt nad przereklamowanymi produktami pewnych firm >europejskich>.
kierujac sie jego opiniją z pewnościa nikt nie zostanie >wpuszczony w maliny>. czego nie mozna niestety powiedzieć o polecanych produktach w rodzimych pismach /mowa o reklamach/.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Dziwi mnie ten zachwyt w Polsce nad MusleTech. Na rynku amerykańskim, recenzje są mocno średnie, nie mówiąc że kiepskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Tak przyznam sie popadlem w zachwyt jesli chodzi o zagraniczne odzywki. Moimi ulubionymi firmami sa SAN, NutraBolics, BSN, MuscleTech, Gaspari, NOW Foods, Universal (niektore produkty), MHP. Bo jest to jedyne "wspomaganie" ktore stosuje. Oprocz dobrej diety sa to jedyne dopalacze przezemnie stosowane. Przez co glupie bialko dziala na mnie dosc mocno i zmienia moja sylwetke. Jestem zwolennikiem dobrej suplementacji ale chyba da sie to zauwazyc.
A jesli chodzi o MuscleTecha to jego produkty zostaly okrzykniete najbardziej innowacyjnymi suplami roku przez jeden z najwiekszych portali kulturystycznych bodybuilding.com
Dzisiaj przetestowalem naNOVapor i jestem w niesamowitym szoku. Niesamowicie mocny i bardzo pobudzajacy srodek.

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160

umarłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19585
umarnełem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4529
a probowales ruskiej metki ? tez zagraniczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
kazeina micelarna o ile wiem w pl produktach nie wystepuje.

występuje

prolongatum b.x

druga rzecz: co to za technologia i super zaawansowanie w stosunku do produktów rodzimych?

czy amerykańskie lepsze bo dolar tani?

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Jesli chodzi o metke. To nie bralem i nie zamierzam. Przeraza mnie to ze dzisiejsze chude leszczyki ktore przychodza na silownie, to pierwsze o co pytaja to "co mam brac?". Kur#%. NIKT NIE PYTA O DIETE I O TRENING!!! Kazdy pyta jaki towar sie teraz bierze by w miesiac przytyc 60 kilo i byc lepszym od Colemana. Cholernie mnie to denerwuje. Kolejnym problemem jest wpajanie duzej ilosci spoleczenstwa cwiczacego ze najlepszym suplementem potreningowym jest... uwaga uwaga... KAZEINA xD
No jak to slysze to nie moge sie przestac smiac.
Nie wiem skad to ludzie czytaja ale jest to jeden wielki koszmar. Kazeina rozklada sie chyba z 6 godzin. A pelno ludzi pyta w sklepach z odzywkami o kazeine bo jak twierdza jest to bardzo dobre bialko potreningowe. (Oczywiscie mowia tak tylko chudzi i malutcy, schabiki nie popelniaja tego bledu) (owe zjawisko zostalo zaobserwowane w wielkim centrum handlowym w Warszawie). Coraz bardziej zaglebiajac sie w najnowsze suplementy zastanawiam sie czy to wszystko jest w ogole czegos warte. A jesli chodzi o suple zagraniczne to maja lepsze dzialanie. Przyznam ze w zyciu sprobowalem kiedys odzywek olimpa i Hiteca. I przyznam ze to sie do niczego nie nadaje. Zero przyrostow. (I nie mowcie ze mialem pewnie zly trening lub diete).
Jest pare firm ktore tworzy sensowne polaczenia roznych zwiazkow.
Nikt pewnie z Was nie zauwazyl ze dobre firmy (ktore maja super sprzedaz) nie wymyslily tak bezsensownego polaczenia jak np. Serwatka i Soja.
A w sumie nie chce mi sie juz o tym pisac bo to tak jakbym probowal zawracac kijem Wisle.
Typek bierze BCAA Hi-Teca i mowi ze przytyl na nich 5 kilo (ale oczywiscie nie mowi ze bral do tego 200 tabsow mety!!!).
Poddaje sie. Jesli uwazacie ze Megabol, HiTec, Olimp czy tez Bulka z Banankiem sa leprze niz np BSN. To robcie co chcecie.
Ja mam wyrobione zdanie na ten temat.


Pozdro

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
A tak abstra***ąc popatrzcie na np. takiego Wikinga lub rycerza z dawnych czasow. Nie brał zadnych supli, zadnego koksu, a byl wielkim skur@^$#^&@ i mial od cholery sily.
Czy przypadkiem odzwyki nie sa poprostu jedna wielka machina marketingowa w ktorej chodzi tylko o kase?
Zastanowcie sie.

Ponownie Pozdro

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompery

Następny temat

Do M.C Leucyna po treningu

WHEY premium