SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nitro-tech- czy rzeczywiscie najlepsze bialko?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
A na suplementach i dobrej diecie udalo mi sie naprawde duzo zbudowac.

Bez obrazy ale to jest porażka, minimalny zarys, masa zerowa znam wielu ludzi co nie ćwiczą i wyglądają lepiej.

Zamiast brać tyle chemii przemyśl pewne sprawy, przestań się oczytywać w badaniach i innych ******łach i weź się za porządny trening.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
wg mnie az tak bardzo zle nie jest,zalezy od jakiego poziomu zaczynal...jak zaczynal np od 27 w lapie a teraz ma te 41 to postep jest duzy...
ale po ekspercie mozna by sie wiecej spodziewac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 505
"
brawa dla dziadka co ważył 110 kilo przy tym wzroście i miał mało tłuszczu.
fenomen
"
a odnosnie Dziadka 110kg/170cm;
pamietacie taka bajke "Zaczrowany Ołówek" ?
tam tez byl dziadek, mial około 169cm wzrostu 96kg wagi, a byl raczej wątłej postury, 6% tłuszczu. jego masa 96kg wzięła się stąd, że miał po prostu Wielki Łeb.. nie mozna tak porównywać!!

.:'*':.Make Your Destiny.:'*':.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
temat mnie rozmontował
kompletnie
muscletech=amerykański megabol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
Ale poki co moja wiedza i rozsadna suplementacja daje mi naprawde dobre wyniki


sory ale kiedys wkleiłes fote w tchp w dopingu =>


IMO na temat dopingu sie nie wypowiadaj bo teksty typu "arnold brał dawki lecznicze" to porażka, nikt nigdy sie nie dowie jakie brał bo to wie tylko on sam i pare osób.

to tyle co do autora

-------------------------------------------------------------------
e-lite z tym bullem to dobre było ale pamietaj ze bullmastiff zrobił 12kg na 3ml omki 1-6 250mg e2w




Zmieniony przez - Sport_test w dniu 2008-03-15 20:59:33
...
Napisał(a)
Usunięty przez progress za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0

k**** mnie swezdzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 476
hahahahahaha jak tak was czytam to smiac mi sie chce w szczegolnosci o BSN jedna z najlepszych firm na swiecie tak samo i muscletech.... nie wiem jak wy ale dochodze do wniosku ze niektorzy zazdroszcza innym przyrostow skladajac na odzywki ze sa beznadziejne.... hahahaahha to wszystko jest warte smiechu probujecie namowic typa ktory raptem ma 40 w lapie i dusi 120 i on wszystko wie o suplementach.... i wszystkie odzywki jadl... a ktorys tam post mnie najbardziej rozsmieszyl.... ze lepiej nie jesc odzywek miec dobra diete.... w takim razie powodzenia zycze i przyzwoitych efektow.... ja mam bd diete i wpycham bd odzywki i rosne jak na koksie:) to zalezy od genetyki... jednemu bedzie szlo na chlebie z maslem a drugiemu najlepsze kokzy i odzywki nie pomoga....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ktorys tam post mnie najbardziej rozsmieszyl.... ze lepiej nie jesc odzywek miec dobra diete

jeżeli to jest dla ciebie zabawne- to jesteś bardzo zabawny

tak się składa że to zdanie o diecie i odżywkach to powinno być motto wtłaczane młodym adeptom żelastwa na siłę do głowy

liczba młodziaków ogłupionych przez nachalne firm odzywkowych jest zastraszająca. Zobaczy taki szczawik puszke ze spompowanym bysiorem z ogoloną klatą na opakowaniu i już nie może wytrzymać i biegnie do sklepu. I mądraluje na forach jakie to są jego 'odczucia' po zjedzeniu tego syfu. A prawda jest taka że kupując odżywkę kupujesz iluzje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Dokladnie Mr_kultura.

Problem diety i suplementow walkowany byl miliony razy.
Znam wielu kulturystow ktorzy to nigdy nie brali suplementow.
Nasuwa sie tu proste pytanie. Czy warto az tak bardzo inwestowac w suple.
Na ogol osoby poczatkujace i mlodzi ludzie zafascynowani reklamami suplementow, sadza ze bez diety moga zdzialac cuda.
Poniewaz J. Cuttler na spocie reklamowym je 100g kurczaka, 100g ryzu i 4 razy dziennie NitroTecha.

Coz. Niektorych nie da sie przekonac. I nie zamierzam.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - michal.z w dniu 2009-12-23 09:56:33

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
moje zdanie jest takie ze odzywki i suple sa potrzebne ale tylko wtedy jesli ma sie dopracowana diete itd i np wiesz nie ma jak juz zjesc posilku tu lwasnie jest miejsce na bialko do uzupelnienia diety wogule na wszytkich odzywkach i suplementach pisze "suplement diety" ale wiesz tez bylo sie młodym i glupim tez było po**** 4 kg bialka i nic mi nie poszlo jak jadlo sie dzienie 1500kcal wiec wiesz jak to jest na 1 miejscu dieta i pamietam co zawsze muj brat mi godol" zainwetuj w jajka i kurczaka a nie w odzywke" heh stary mial racje według mnie bialko bcca jakies witaminki kretka co jakis czas i spalcz na lato to w zuplenosci wystraczy pozdrawiam i wesolych swiat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompery

Następny temat

Do M.C Leucyna po treningu

WHEY premium