SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nitro-tech- czy rzeczywiscie najlepsze bialko?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Bastek. jesli dla Ciebie 95 kilo na klate to jakis wynik to troszke cienko. Jesli mi nie wierzysz jak wygladam i jak cwicze to zapraszam na silownie na grottgera w Warszawie.

Kanarek. Nie siedze na forum Cybera.

Strasznie sie ten temat rozbudowal.
A jesli chodzi o kreatyne to co tu duzo naukowych stwierdzen. Na mnie dobra kretka zawsze dzialala.


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Michał wklej swoje zdjęcia, pochwal się, bo jest czym.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Strasznie tu wszyscy pojechali po Michale a ja uważam, że ma rację... Suple nie są bezwartościowe jeżeli traktuje się je jako uzupełnienie diety i treningu.
Bo przy sporej wadze np. 140 kg liczać 3 gr białka/kg mamy 420 gr białka dziennie. Idzie się zrzygać jak człowiek chciałby dostarczyć to z samego jedzenia!

Nie ma się co licytować kto ile waży czy jaki ma BF. Ja jestem typowym endo zalanym tłuszczem i dla mnie nie problemu osiągnąć wagę 150-160 kg i brzuchol 12o cm.
Poza tym zauważyłem ciekawą prawidłowość, że każdy ćwiczy to co mu wychodzi.
Typowy ekto, któremu zrobić masę jest bardzo ciężko twierdzi, że ćwiczy dla plażowej, wysportowanej sylwetki a ciężkie karki to dla niego degeneracja kulturystyki.
Endo zalani tłuszczem śmieją się z "patyków" i ciężarów jaki dźwigają stawiając zdecydowanie na masę i siłę jako atrybut męskości. Brzuch nieważny - ważne 56 cm w łapie.

Tak właśnie racjonalizujemy swoje porażki ;)
Lepiej się trenuje to co wychodzi- bo trenowanie wbrew genetyce jest strasznie ciężkie, nużące i dające słabe wyniki.

PS. Nie kłóćcie się idą święta-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Zgadzam się

Sęk w tym, że Michał udowadnia nam że BSN to najlepsza firma pod słońcem i nie ma co - na białku, które traktujemy jako dodatek - z BSN ma wyniki o wiele lepsze i w ogóle wypas. A inne firmy, rodzime czy tam inne generalnie to kaszanka. Bo BSN to jest to.

Tak można wnioskować z jego wypowiedzi.

Też jesteś takiego samego zdania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
W koncu ktos kto zrozumial moje przeslanie.

Tomek jestes wielki :)

Nie mowie ze BSN jest najlepszy ale twierdze ze jest multum lepszych firm od naszych rodzimych. I o to mi chodzi.Gaspari jest super, Anabolic Xtreme, MuscleTech itd. itp.
I swojego zdania nie zmienie.

Pozdrawiam I wesolych Swiat

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
haha sie usmialem

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6688
Do Warszawy ?<lol> Anty(l)egła ! :P Przy takim wzroscie i takiej wadze jaka mam 95 kg to dobry wynik :) Jak u Ciebie z mięsniami brzucha? Jaki masz wynik na klatke? Pytam powaznie , bez złośliwosci i cynizmu .

Shut The F*** Up And Train !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
pytajnik, po kreatynie spadki nie sa az takie duze,te 40% to ci zostanie jak wszytko olejesz diete, trening itp...
mi po cyklu zostaje prawie wszystko, wystarczy regularny trening i w miare mozliwosci trzymac diete...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
pozwole sobie zauwazyc ze rozmawialem z michalem nie jeden raz i uwazam ze chlopak caly czas rozwija swoja wiedze dotyczaca zywienia i suplementacji. to ze promuje firmy ktorym ufa i w które wierzy nie uważam za błąd a jedynie chilową fascynacje. beądą nowe firmy nowe produkty i te o których teraz dyskutujecie przy tych nowych zostaną zapomniane.
co do jednego prawie nic sie nie zmieni
mowa o naturalnym jedzeniu, czyli cały czas najlepszym zródłem białka będzie mięso i jaja, węgli - ryże, kasze ....
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
oczywiście naturalne jedzenie najlepsze

i o to chodzi

a kto ma wyciagać odpowiednie wnioski z wypowiedzi Michała to je wyciagnie i ok

pozdr

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2007-12-10 18:10:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompery

Następny temat

Do M.C Leucyna po treningu

WHEY premium