SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nitro-tech- czy rzeczywiscie najlepsze bialko?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1759
Kwachu może źle się wyraziłem
Więc tak to powinno zabrzmieć.
Podstawa :dieta,odpowiedni trening,suplementacja bez której nie da rady osiągnąć formy startowej.
O zatarciu się bez supli sugerowałem się sobą a nie przykładowym panem Kowalskim co trenuje rekreacyjnie.
Pozdro

trenuj ostro albo giń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50683
Tak jeśli ty startujesz w zawodach to jest to nie jako podstawa, ale ja ćwiczacy rekreacyjnie niewiąże z tym sportem swojej przyszłosci, nie bedzie to moim źródłem utrzymania, wiec nie ma sensu ładowac kosmicznych pieniedzy w odzywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ironmen zgadza się a rzeczywistość jest taka że 90 czy raczej ponad 95% tych co jedzą odżywki trenuje bardzo reakreacyjnie i lepiej by zrobili gdyby przyłożyli się do diety i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Ja tam jako amator tego sportu od dawna daje juz tylko odzywke bialkowa z rana i nie dlatego ze zdziala cuda, tylko dlatego ze mi najepiej smakuje do platkow owsianych. Po latach cwiczenia tez bym nie wydal duzej ilosci pieniedzy na suple. Bialko z rana i ewentualnie kreatyna raz do roku. A w mojej dlugoletnie kariezre amatorszczyzny najlepszym suplementem na spalenie fatu byl zmywak w UK z pasa zlecialo 18cm:D w 5 miesiecy:D:D

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2009-12-26 10:52:19

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
W roli ścisłości w naszym piekny kraju kulturystyka nigdy nie bedzie źródłem utrzymania. Z tego względu iż nagrody za otrzymanie pierwszych miejsc są mega żałosne, a sponsoring to jakaś pomyłka. Co prawda zdażają się przypadki że ktoś dostanie sponsora na 1000zl miesiecznie ale to jest żadkość.

Mówiąc o suplementach ciągle mówimy o zwykłych ludziach. Kulturystyka wiąże się z o wiele bardziej złożoną suplementacja organizmu ;) Ale od tego jest inny dział.

Zatem Kwachu Bierz supelki i do przodu.
Biorąc pod uwage to co bedzie sie dziać od 1 stycznia to tylko mono nam pozostanie Wiec wyboru duzego nie bedzie ;)


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kris4real złote słowa z tym spalaczem, a ide o zakład że jakby ktoś brał przy tym jakieś płatne rozreklamowane placebo np lkarnityne to byłby święcie przekonany że dzięki lkarnitynie osiągnął świetne efekty.

michal.z a co się będzie działo po 1 stycznia?wchodzą jakieś nowe rozporządzenia co do suplementów? przybliż proszę bo ja w ogóle nie śledzę tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Rozporzadzenia beda nastepujace :)

Wszystkie produkty z enzymami trawiennymi beda mogly bys sprzedawane tylko w aptekach (czyli odpada wiekszosc odzywek bialkowych z zagranicy).

Wszystkie estryfikowane zwiazki sa nielegalne (odpadaja staki).

Jednorazowa dawka Argininy nie moze przekraczac 500mg (odpadaja boostery).

Witaminy w wiekszosci przypadkow tez odpadaja z powodu zbyt duzych stezen.
Ogolnie bedzie niezla sieczka.

Zobaczymy jak to bedzie.

Musze poszukac ale teraz pisze inzynierke. Gdzies mialem caly wydruk z GISu co bedzie wycofane... Ale bedzie niezly sajgon

Suplementy zagraniczne w ogole nie przejda.
Zobaczcie sobie sklad nowego NaNO Vapora :) Z 72 zwiazkow czynnych, zawiera teraz tylko i wylacznie Monohydrat kreatyny i slodziki
Beta Alanina 20mg !!
BCAA 80mg!!

I wcale nie pomylilem tutaj wartosci!! mg!!!!!!

Zmieniony przez - michal.z w dniu 2009-12-26 11:17:46

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
buhaha

a to Unia wam dała do pieca.

1 stycznia już wchodzi w życie, czy 1 stycznia ogłoszone a potem jeszcze jakis vacatio legis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Cala magia polega na tym iz... Ta ustawa juz jest od roku
I od Stycznia biorą się mocno za jej egzekwowanie

Unia bardzo ladnie odseparowala Europe od reszty swiata :)

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50683
michal.z – w ciągu prawi 4,5 roku treningu wydałem na odzywki i suplementy może 300-400zł, resztę starałem się zdobywać w konkursach (z reguły udawało się ). Jestem raczej zwolennikiem „żelaznej diety”, suple są dodatkiem raz na jakieś czas.

To widz że nieźle, zmiany Unia nam piękne wprowadza, ale chyba nie tak łatwo myśle że producenci nie dadzą się tak łatwo, bo co będa sprzedawac mono i koszulki firmowe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompery

Następny temat

Do M.C Leucyna po treningu

WHEY premium