SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nitro-tech- czy rzeczywiscie najlepsze bialko?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
ale co sie stao ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
naskok na Michała wręcz niesmaczny

wyraźnie typ napisał że odżywki są któreś tam w kolejności , najwazniejsza dieta itp

najprościej kogoś zniszczyć w taki sposób że mu się cos wkłada w usta i potem atakuje tę teze której on nie powiedział

nie zauwazylem zeby michal gdzies napisal ze suple sa na 1 miejscu !


od gównianej bułki z białej mąki też wole dobrą odżywke a wy nie ?

dobrze prawi Tomek Duzy , pozdro sąsiedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jeśli przy wadze 77kg ktoś ma 12%BF,a "na masie" waży 84kg,a BF skacze do 17%,to raczej jest dla mnie mało wiarygodnym znawcą tematu.Więcej pokory.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
heheheheh

to masa tłuszczu, a nawet coś źle obliczył

mniejsza z tym, boś temat odświeżył

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zafascynowała mnie postać i nie spojrzałem na datę.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
a, to jak najbardziej zrozumiałe.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Jestem swiadom blednych wynikow. Tkanke tluszczowa mierze urzadzeniem ktore przepuszcza impuls elektryczny po ciele i w ten sposob mierzy ilosc tkanki tluszczowej. Jednak urzadzenie ktore mam dostepne na silowni trzymamy w dloniach i tu zaczynaja sie schodki. Jak wiemy prad biegnie po jak najkrotszej drodze. Czyli urzadzenie mierzy tkanke tluszczowa na poziomie obreczy barkowej i ramion :/ Czyli tutaj mamy juz pierwsze przeklamanie. 2 polega na roznicy wynikow w zaleznosci od mokrych badz suchych dloni. W zaleznosci od tego czynnika poziom tkanki tluszczowej takze wychodzi inny.
Wiarygodnym sprawdzeniem tkanki tluszczowej byloby zmierzenie np na SGGW (tam kiedys studenci mnie testowali;P) na profesjonalnej maszynke. Mianowicie jedna dioda przyczepiana jest do nogi a druga do nadgarstka. Wtedy prad przeplywa przez caly organizm i bada stopien tkanki tluszczowej w calym organizmie. A po drugie omija blad wynikajacy z spoconych dloni. Wiec sorry za to ze tak bardzo Was to dreczy:) Teraz powinno byc juz wszystko jasne. Dochodzac do consensusu mozna uznac ze nie znam wlasciwego stopnia swojej tkanki tluszczowej gdyz przeklamania sa zbyt duze.

Pozdrawiam serdecznie

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Najbardziej wiarygodny pomiar tkanki tłuszczowej uzyskasz mierząc się kaliperem,bądź wykonując ważenie hydrostatyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
j/w
i wcale nie jest to takie trudne jak się wydaje

caliper to nie problem w PL
i to jest pomiar jak trzeba a prosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
michal kiedys bylem podobnym fascynatem
kupowalem wszystko co bylo na topie
efekty znakomite wrecz niesamowite
nic tylko kupowac i to te najdrozsze bo one sa najlepsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompery

Następny temat

Do M.C Leucyna po treningu

WHEY premium