SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy od samego tluszczu sie nie utyje?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
czy spozywajac bardzo duze ilosci tluszczu nawet do 10 tys kcal dla osoby 70kg wazacej, przy minimalnej ilosci bialka i weglowodanow do 50gr dziennie, i tak nie utyjemy tluszczem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
wiem
zawsze czytam z zainteresowaniem
co nowego wymyslil

co by nie mowic, to fantazja niesamowita
a i problemy wymyslane takie, ze bym sam na nie nie wpadl

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
a mnie to nawet nie przeszkadza
chociaż czasem gino giń rozładowuje atmosfere

nn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
federer27 ale jaki sens z nim gadać w ogóle?
przecież odpisując podtrzymujemy go przy życiu
trza wyciągnać wtyczkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
ale widać chłopak jest sprytny
choć z drugiej strony wejdzie kiedyś jakiś młody na forum co to przeczytał 20 artykułów i wysłał dwa, zada pytanie i w odpowiedzi dostanie komunikat gino giń
ja się zastanawiam czy takiego kogoś nie można wykluczyć poprzez blokowanie określonego numeru IP, chyba, że numer IP można zmieniać, ale aż tak dokładnie się nie znam

nn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Czy moglibyscie mnie wtajemniczyc o co chodzi dokladniej z ta osoba :P

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
nie jestem k.. zaden goinomen, cholera to jakas obsesja juz, ktos kto zadaje duzo pytan odrazu jest wyzywany od ginomenow itp, zenada, pytanie kierowalem do M.C, wiec osoby posytronne nie powinny sie wypowiadac bo zara bana wam dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
to daj

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
widzisz kolego osoby ktore uwazasz za postronne w rzeczywistosci sa mile widzianymi kolegami w tym dziale, zatem tez i ich wypowiedzi sa mile widziane. prosze zauwaz ze kazdy z kolegow ktorych uwzazsz za osoby postronne ma b. duzy wkład w okreslonym dziale sfd. ich wypowiedzi zawsze maja sens jak tez sa kulturalne i zrównowazone. skoro Ty mozesz sie wypowiadać to dlaczego nie chcesz pozwolic wypowiadac sie im ?
co do twoich pytan , rzeczywiswcie sa dosc mowiac delikatnie nie standardowe, wiec nie dziw sie ze pewna grupa ludzi czuje sie nimi prowokowana.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
w sumie musze przyznac ze kolega wymysla dosc ciekawe pytania /nie zawsze z sensem/
co do tego tluszczu moj kolega znany kulturysta z lat 90 tych wielkorotny mistrz kraju / P.P/ robil podobne doswiadczenia jadl do 8 tys k cal z tluszczu i z bialek. wnioski - nie tyl poniewaz nie bylo stymulacji insuliny, jednak trzeba ndmienic ze przy pewnych rodzjach tluszczu dostawal n iestrawnosci /luzne stolce/ czyli nie da sie jesc w nieskonczonosc tluszczy. u mnie juz nie duze ilosci roslinnych powoduja rozwolnienia, co do zwierzecych moge ich zjesc nawet do kg dziennie ale zle sie czyje i poza tym toi nie ma sensu, nie prowadzi do niczego dobrego ani ciekawego.
pozdr
mc

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do M.C. -czy naprawde jest sens zmiany w treningu?

Następny temat

Ćwiczenia wielostawowe vs izolowane

WHEY premium