SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy od samego tluszczu sie nie utyje?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Marku a co sadzisz o ladowaniach tluszczami?


spotkalem sie kilka razy z takimi metodami podczas diet
i to nie robili tego jakies leszcze tylko osoby doswiadczone w bb


znasz moze kogos kto takie cos praktykowal/praktykuje?
jakie sa zalety? korzysci z tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
dobra spoko nie klucmy sie przyjaciele,
a wiec jesli nie bede jadl prawie wcale wegli i jadl nieograniczone ilosci tluszczu i troche bialka to nie utyje?
to przeczy prawom natury z jednej strony a z drugiej pozwala lakomczuchom obzerac sie w nieskonczonosc ale tylko tluszczami i nie tyc ,mam racje? osobicie to wyprubuje, tylko boje sie czy mi sila nie poleci na tak malej ilosci wegli i bialek,same tluszce mimo ze bedzie dodatni bilans kcal nie regeneruja ukladu nerwowego tak jak wegle po ciezkim treningach a jak wiadomo to uklad nerwowy prowadzi do przyrostu sily?mam racje panie Marku?

a co do ladowania tluszczami to czy powoduja one wypelnienie miesni bez zalania woda jak to ma miejsce przy ladowaniach weglami? jaki to mechanizm bo weglowodany wciagaja do komorek miesni wode-glikogen-i tym samym miesnie powiekszaja objetosc, a jak i co robia tluszcze podczas ladowan? tez zatrzymuja wode? tylko w komorkach a nie pod skora jak to robia wegle tez?

p.s dzis zamierzam zjesc w nocy 2 sloiki masla orzechowego po 350 gram popijajac woda, zobaczymy jak to bedzie, to juz bedzie ok 5000kcal ,glownie tluszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a myslisz ze to maslo orzechowe nie ma ww?
napewno ma kolo 11-20gr na 100gr

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
dzis zamierzam zjesc w nocy 2 sloiki masla orzechowego po 350 gram popijajac woda, zobaczymy jak to bedzie, to juz bedzie ok 5000kcal ,glownie tluszcz

Kolego, życzę powodzenia... nie wiesz chyba co piszesz. Kilka dni temu na "próbę" dołożyłem do ostatniego posiłku 100g majonezu (Jestem extremalny ekto). Podczas snu myślałem że zejdę z tego świata, chore sny, ciężar na żołądku, ogólnie masakra. NIGDY WIĘCEJ dużej ilości tłuszczy na noc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
tez mam chore sny jak sie najem na noc.. ciekawe o co w tym chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Wg. mnie chodzi o obciążenie żołądka. jak wiadomo tłuszcze najdłużej się trawią, tym samym obciążają nasz układ trawienny. A nasza "dyńka" podczas snu każde bodźce przetwarza na swój dziwny sposób, generując schizy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
mi pala stoi podczas snu jak sie objem jajami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
ooo
mamy dwóch ginomenów w jednym topicu

uroczo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Ostatnio na Discovery byl bardzo ciekawy program o tluszczach. Gdy zjemy obfity posilek (bogaty w tluszcze) to nasz uklad krazenia strasznie spowalnia. Gdyz transportowany tluszcz ze swojej budowy bardzo obciaza uklad krazenia. Szczegolow nie pamietam. Ale gdy ostatnio przeszedlem na diete bogata w tluszcze zwierzece (zawsze glownie na weglach jechalem) i stalem sie taki... "powolny i obojetny". Mianowicie nie jestem bardzo energiczny tak jak przy weglach tylko bardziej spokojny :P Nie wiem jak to ladnie opisac;P

A jesli chodzi o sny xD To zawsze jak najem sie czegos przed snem to sny mam szalone:P Moze jest to spowodowane tym ze jesli jedzenie zalega w zoladku to organizm nie moze do konca popasc w gleboki sen i zaczynaja nam sie "obrazki" w glowie pokazywac? (takie moje spekulacje). Najgorsze ze ja mam zawsze cholernie glupie sny xD (strasznie szalone:P).

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
bo Ty jesteś krejzolek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do M.C. -czy naprawde jest sens zmiany w treningu?

Następny temat

Ćwiczenia wielostawowe vs izolowane

WHEY premium