SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie za szybko?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
wciaz wyciagneles zle wnioski, nie 2g przed a bezposrednio lub do 30min przed snem, jestes uzalezniony platki ryzowe nie wiem, ale musli odpada, owsiane tylko gorskie.

zapotrzebowanie do dupy, tyle to ja na 80kg moge sobie ustalic i to duzo za malo

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Platki ryzowe / musli - sio ( chyba ze musli z owsianki ) - owsianka ok
2100 dla 100kg chlopa hmm daj ze 2700 i zacznij chodzic na silownie, poczytaj o FBW, dla poczatkujacego jak znalazl.

Sniadanie: Owsianka + jajka ( ew odzywka bialkowa )
II posilek: mieso + ryz+warzywa + oliwa
III posilek: tunczyk + makaron+warzywa + oliwa
IV posilek: mieso + ryz - TRENING
V Posilek: mieso + ryz - PO TRENINGU
VI posilek ser bialy + oliwa

Phaser: nie koniecznie do 30 min przed snem moze byc dluzszy odstep, nie popadajmy w paranoje, poza tym nie kazdy potrafi isc spac obzarty, ja jadam ok 1-2h przed snem i zyje, inaczej bym mial problem z zasnieciem. Do tego imo uklad pokarmowy jak spimy powinien sobie odpoczywac, wiec takie jedznie tuz przed snem tez na dobre nie musi wyjsc
Zaznaczam ze to moje zdanie, kazdy robi jak uwaza.

Zmieniony przez - zyz w dniu 2009-05-05 18:46:19

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
zalezy ile zje, poza tym 2 godizny to zdecydowanie za dlugo

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Napisalem ze to moje zdanie, Ty probujesz za to wpoim mi ze to za dlugo, wiec...dlaczego za dlugo ?

Bo ja mysle ze to sprawa indywidualna, a na poziomie amatora przy redukcji nie trzeba do teog az takiej wagi przywiazywac

Zmieniony przez - zyz w dniu 2009-05-05 19:06:00

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
panowie, dzięki serdeczne za pomoc. układam sobie właśnie dietę, mam nadzieję ze sprawdzicie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
zapotrzebowanie kcal: ok. 2700
aktywność: piłka nożna - codziennie, podlewanie ogródka

rower, spacer, może bieganie (jak piszczele dadzą radę i moja skręcona niedawno noga) - wtorek, czwartek, piątek
siłownia: poniedziałek, środa, piątek

w niedzielę będę się oszczędzał, jedynie pół godzinki - godzinka piłki wieczorem no i podlewanie ogródka. Przejdzmy do diety. Aha, dieta oczywiście redukcyjna. Obecnie moja waga wynosi ok. 101kg przy zwroście 176, mam zamiar zrzucić do 74kg (jestem pewien, że się uda)



I śniadanie ok. 7:30

2 jajka na twardo, serek wiejski + płatki owsiane GÓRSKIE, herbata ze słodzikiem / mleko 250ml]

wariant drugi: płatki owsiane GÓRSKIE, mleko ok. 150ml, 2 kromki chleba razowego z chudą wędliną

II śniadanie 11:30

2 kromki chleba razowego, chuda wędlina, pomidor, ogórek, jakiś pieprz, odrobinka soli /(nie mam innej mozliwosci jedzenia w szkole)

obiad 13:45 / 14:45

Brązowy ryż, kurczak pieczony w folii
"Warzywa na patelnię" gotowane na parze + przyprawa

lub

Brązowy ryż, tuńczyk (zapewne z puszki), surówka

Co drugi dzień kasza gryczana zamiast brązowego ryżu

tuż przed treningiem banan

SIŁOWNIA
17:00 / w pon, śr, pt, we wtorek czwartek i sobotę aeroby - rower, spacer, piłka nożna

Po trenigu ok. 18:30


Ryż brązowy, "Warzywa na patelnię" gotowane na parze + przyprawa, tuńczyk z puszki

1 - 0,5 h przed snem

Ser biały chudy ok. 50-70g, cynamon, słodzik, oliwa (tylko nie wiem ile)

całość jeszcze będę urozmaicał warzywami, o innych zmianach będę pisał.

prosze o analize i dzieki wielkie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
po co obliczyles zapotrzebowanie, skoro nie korzystales z niego? musisz znac gramature posilkow jakie bedziesz jadl, nie na oko, zalosne .

zyz, bo przez te 2 godziny posilek sie strawi i na noc nie zostanie nic

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
czym ja ci zmierzę gramaturę?! no i co żalosnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie wiem, wagą?

Co do żałosności, to też PHaSeR chyba Cię trochę poniosło.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
na dniach się wyposaze w taką
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

dieta na rzeźbe

WHEY premium