SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie za szybko?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
ważyłem się dzisiaj przed obiadem (praktycznie na czczo) i wyszło 100.5kg, w pasie niestety tylko 1-2cm mniej :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Wniosek ?

Spadla woda
Spadaja miesnie
Spada tluszcz (nieznacznie)

Blad tkwi w Twojej diecie, reszte masz powyzej, skorzystaj ze wsazowek lub mecz sie dalej, Twoj wybor.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
przeciez nie leci wszystko tylko z brzucha

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Ale przy tak duzym spadku wagi powinno zejsc wiecej niz 2cm

U mnie przykladowo przy -2kg zeszlo 4cm z pasa jest roznica ?

A tam prawie 10kg i -2cm wiem ze kazdy jest inny, ale taki spadek to nie spadek, mozna latwo wyciagnac wnioski.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wniosek może być też taki, że na brzuchu tłuszcz jest bardziej złośliwy i zgubione 10kg to tłuszcz z pleców, ramion i nóg.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Po kolei:

2 maja - Tydizen temu wazylem 107kg, chudne 0,2-0,4kg na dzien.
Przez tamten tydzien liczac 0,4kg / dzien:
7x0,4 = 2,8kg czyli liczmy juz te 103kg ( 2 maja )

100kg - 5 maja.

Fakt, tluszcz u niego spala sie w zastraszajacym tempie, uwierzylbym jakby wazyl ze 100 wiecej

Dla mnie wniosek jest jeden i oczywisty, mozliwe ze sie myle, nie ma ludzi nieomylnych, ale patrzac na jego odzywianie - nie pozostaje mi nic innego jak myslec tak a nie inaczej.

Z mojej strony to tyle narazie, kłócić sie nie mam zamiaru.

-nie jada po 18 - chociaz to zaden odnosnik, ale nie odpowiedzial o ktorej chodzi spac, mozna zalozyc ze korzysta z jednego z mitow.
-wazyl sie przed obiadem NA CZCZO

Zmieniony przez - zyz w dniu 2009-05-05 17:43:58

Zmieniony przez - zyz w dniu 2009-05-05 17:44:33

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
powinno sie na czczo ważyć z tego co wiem. chodze spac ok. północy.

dlaczego dieta jest zła? chleb biały zmieniłem na chleb razowy, ziemniaki i makaron zmieniłem na brązowy ryż i razowy makaron, jem warzywa, ograniczam mięso. od czasu do czasu zjem miód. zacząłem się więcej ruszac. nie obiadam sie tylko jem tyle aby zaspokoić głód ale zeby móc się ruszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Bo przed obiadem powinienes byc minimum po jednym posilku a nie na czczo

Bo jada sie 1-2h przed snem a nie 6h !
Bo chleb powinienes wyeliminowac maxymalnie a nie JADAC.
BO powinienes miec wyliczony bilans kaloryczny i sie go trzymac
Bo powinienes cwiczyc, a nie narazie nie cwicze bo cos tam

i taki BO moglbym wymieniac do jutra, a jak nie zaczniesz czytac i sie ksztalcic w tym kierunku to raczej nic takie moje wymienianie nie da, poza tym ze strace swoj czas.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
daj spokoj, nie wysilaj sie. nie ma sensu tlumaczyc skoro nawet nie przeczytal tematow, jezeli mysli ze nie jedzenie po 18 to dobry pomysl, to jego sprawa

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
Bo jada sie 1-2h przed snem a nie 6h ! OD DZISIAJ BEDE JADL BIALY SER 2 H PRZED SNEM
Bo chleb powinienes wyeliminowac maxymalnie a nie JADAC. ZATEM 2X W TYG. CHLEB, A W INNE DNI PŁATKI RYŻOWE, OWSIANKA, MUSLI.
BO powinienes miec wyliczony bilans kaloryczny i sie go trzymac NIE ŁAPIE SIĘ W TYM, WYSZŁO MI OK. 2100KCAL WIEC DOBRZE OGRANICZYLEM
Bo powinienes cwiczyc, a nie narazie nie cwicze bo cos tam OD PONIEDZIAŁKU SIŁOWNIA

ja wiem ze was bardzo irytuje, ale przeczytałem podklejone - wszystkie! dlatego prosze, bez nerwów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

dieta na rzeźbe

WHEY premium