SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najszerszy grzbietu: najlepszy drązek?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 366
Mam pytanie dotyczące mięśnia najszerszego grzbietu, a mianowicie czy są jakieś ćwiczenia na ten mięsień które dobrze wpływają na jego rozwój(oprócz drążka)? Czy najlepszy jest drążek? Niestety nie posiadam go wiec chciałem się dowiedzieć czy są jakieś inne skuteczne ćwiczenia, a ze mieszkam w małej miejscowości jest tylko jedna siłownia wiec jest zawsze zapchana kiedy by się przyszło wiec rozważam kupno drążka do domu. Posiadam ławkę, sztangę, sztangielki ubogo trochę... :( więc czy są jakieś inne dobre ćwiczenia czy koniecznie muszę kupić drążek?

"Nie zwalaj niczego na okoliczności, lecz zmieniaj je.
Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności,
jakie ci odpowiadają;
Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Drązek jest najlepszy na rozbudowe nie tylko najszerszego ale całych pleców.Poczytaj troche w atlasie tam jest wszystko bardzo dobrze przedstawione pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Ja z własnej praktyki polecam wiosłowanie sztangą w opadzie. Mi po tym plecki ładnie rosły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
drążek i wioslowanie w opadzie to najlepsze ćwiczenia.
sęk w tym, że nie można rozpatrywac ich osobno jesli chce sie mieć plecy rozwinietę w sposób pełny i wszechstronny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Według mnie drążek w różnych chwytach i wiosłowanie hantlem w opadzie.
Wyciągów nie mam, więc nie wiem jak działają ;-(.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy warto jest zmieniac ???

Następny temat

Mój stary plan !!! Potrzebuje nowego ! Pomózcie :)

WHEY premium