SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na pożarcie mięsożercom

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1099
Przypadkiem znalazłem taką stronę http://www.surawka.republika.pl/KIW.html

Pomijając dość skrajny odłam diety to autor ma inne podejście do ilości białka. Ciekawy jestem jak się to ma aktualnej wiedzy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
co za pajac takie kolory czcionki i tla dobral.... nie mozna do konca doczytac, eh
a co do bialka roslinnego, moim zdaniem nie bedzie moglo zastapic bialka zwierzecego nie bez powodu nazywanego pelnowartosciowym poniewaz decyduje o tym aminogram. a jezeli nie mamy zadnych przeciwskazan do spozywania mieska, serow i jajek to dlaczego mamy sie glowic nad bialkiem z roslinek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1099
nie chodzi nawet oto że to roślinne ale że spożywa go ok 80g dziennie przy ponad 3000kcal. Wydaje mi że jeżeli ma tak dobrą sylwetkę jak pisze to jest to sprawa genetyki

PS To jest tylko tłumaczenie, orginał jest http://www.charliesgym.info/default.php 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
tutaj ostatnio rozmyslali nad iloscia bialka w diecie
https://www.sfd.pl/temat288221/
ja osobiscie jestem po srodku, nie spozywac tyle co zalecaja niektorzy kulturysci (ponad 3g) ale nie uwazam by jego mala ilosc w diecie bylaby dobrym pomyslem, wiec prog ~ 2.2g jest optymalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
hmmm ciekawy artykul, chociaz zaskoczyl mnie totalnie, nigdy nie bylem zwolenniekim duzych ilosci bialka w diecie kulturystycznej, raczej w granicach 1,8-2 g ale doczytam do konca chco juz jestem zakoczony

Z tego co wiem w ostatnich latach badania wykazaly ze w diecie normalnego czlowieka (nie kulturysty czy innego sportowca) tak naprawde potrzeba na codzien bardzo neiduzych ilosci bialka. Ale zeby kulturystom bialka zalowac ? no nic doczytam do konca zobaczymy czym to poprze.


EDIT: przeczytalem jego dzienna diete, nie no zarty zarty, jakby jego teorie byly sluszne etiopia miala by najlepszych na swiecie kulturystow, cos mi tu sicema wali. A i pisze tam o uzywaniu fosfokreatyny, ze nie brac suplementow bo nie dzialaja i podaje fosfokreatyne, no jasne ze ten suplement nie dziala, co tu kryc!

Inna kwestia ze niektore pomysly sa z tamtad ciekawe. Ale dla mnie raczej absurd.

Zmieniony przez - leyus w dniu 2006-10-16 18:22:53

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zamiast filetu z kurczaka

Następny temat

dieta na mase dla 14 latka.

WHEY premium