SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerzucenie z diety na masę na dietę na rzeźbę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
Witam moja obecna dieta wygląda w zarysie mniej więcej tak:
1 posiłek: 4 jajka
1h po posiłku białko 27g w dawce
2 posiłek: makaron
3 posiłek: makaron + mięso
4 posiłek (posiłek po siłowni w dni treningowe): makaron
5 posiłek: twaróg lub inne białko
Białko 27g w dawce przed snem
Mam zamiar zacząć robić rzeźbę od następnego miesiąca, wiem że muszę uciąć makaron do mniejszej ilości i białko trochę podwyższyć tylko ile razy dziennie jeść posiłek w którym będzie makaron/ryż? Tylko na posiłek przed treningiem czy po może też.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
jaką masę, masę to ja robiłem odkąd zacząłem ćwiczyć teraz chcę się ładnie wyrzeźbić na lato w końcu, wiadomo piorytet to brzuch ;) Nieprzetworzone czyli pewnie głównie chodzi o twaróg no ale do szkoły niestety ryby żadnej nie wezmę a mięso rzadko co się zdarzy okazja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dieta jest do zmiany cała prawie prosze przeczytać podstawy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
Głównie chodzi mi o węglowodany ile razy na dzień jeść przy rzeźbie dlatego też dałem zarys obecnej diety. No i tłuszczy też w których posiłkach najlepiej dodawać. Białko oraz potem poszczególne posiłki sam już sobie ułożę tylko taka porada mi właśnie potrzebna kiedy i ile razy węgle i tłuszcze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Jeśli twoja dieta nie wyczerpuje znamion LC, to możesz je dawać, kiedy chcesz, choć najkorzystniejszą porą będzie zdecydowanie pora okołotreningowa (po obowiązkowo) i śniadanie.
Tłuszcze również możesz wrzucać, kiedy chcesz. Ogranicz je (albo w ogóle nie dawaj) jedynie w posiłku po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Rozpisz to bardziej szczegółowo jak wcześniej się odżywiałeś co zmieniłeś. Nie widze warzyw powtórze się ale totanie nie dbacie o Nie.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
Bardziej szczegółowo to:
1 posiłek: 4 jajka smażone na szynce
godzine po 1 posiłku pije białko 27g w saszetce 30g
2 posiłek(w szkole): makaron z sosem(około 200g)
3 posiłek(przed treningowy): makaron(okolo 200g)+mięso(róznego rodzaju)+sałatka z warzyw(sałata,pomidor,papryka, co jest na stanie ;))
4 posiłek(po treningowy w dniu treningowym): makaron okolo 200g
5 posiłek: różnie bywa, albo twaróg albo mięso lub ryba
Przed snem białko znowu tak jak godzine po 1 posiłku lub w dni treningowe białko to pije po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
sporo przesadzone ww chłopie jak wyglądasz daj zdjęcie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
http://pokazywarka.pl/65vmbl/
pierwsze 3 zdjęcia z napięciem, następne 2 bez.
Waga:
na czczo: 82,5kg
wieczorek: 84kg
Dużo ww gdyż ciężko miałem zawsze z nabraniem masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przelicz btw obniż ilość ww a daj więcej tł

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
Jakbym 2 posiłek zmienił na kostkę twarogu z jogurtem, oraz 3 posilek przed treningowy zmienil na mięso z jakąś sałatką a makaron jadł tylko po treningu a w dni nietreningowe w godzinach okolo treningowych było by ok? czy przed treningiem też makaron? Tłuszcze dorzucę do posiłków w postaci orzechów itp. Jeszcze jedna sprawa białko które teraz brane jest 2x od następnego miesiąca będę brał tylko raz dziennie, po treningu a w dni nietreningowe przed snem. Czy zmiany takie jak napisałem wystarczyły by?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
Ok dietę ogarnąłem sam po podliczeniu btw. Mam tylko jedno ważne pytanie bo szukam i różne odpowiedzi znajduje, czy po treningu zwykłym jak zrobię aeroby około 20min to jeść potem normalnie węgle w postaci ryżu/makaronu czy sobie odpuścić? Czy korzystniej będzie robić w innym czasie aeroby niż po treningu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc i poprawka od doświdczonych kolegów ! ;]

Następny temat

Moze to jest smieszne....

WHEY premium