SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mustafa90--->przemiana....

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
widział Ty 40 przy takim wzroscie

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Mój wzrost to 182cm, a oto zdjęcie z miarką... Bo jak słyszę takich "znawców" to aż krew zalewa...
http://img225.imageshack.us/my.php?image=dsc06452lj3.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966
ok to już wiemy że tam 40cm to nie ma

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
zmiana jakaś jest... ale powinna byc lepsza a co do zdjęcia z miarką to jakaś prowokacja? stary z większej odległości bo w takiej pozycji to tam mogłeś np: 20cm z tyłu luzem zostawic tej miarki

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
dajcie już spokój...prowokacja?? Po co mi to?? Żałuje że wogóle cokolwiek wrzuciłem i napisałem... Liczyłem na jakies komenty, porady a nie czy tam jest czy nie... Ja wiem ile jest i to się dla mnie liczy a Wy?? Możecie uważać że tam jest 30, ja nie ztych co zawyżają swoje osiągi... Po co mi to, zdobędę sławę na sfd, pssssss... a obecnie nie mam dobrego aparatu, a z telefonu jak robiłem z daleka to nic nie było widać, a jeżeli by było luźno to by wisiało, a ja obkręciłem dwa rady wokół ręki, żeby nie było luzów, ale po co ja się tłumaczę ekspertom, ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
dzieki bardzo mi sie przydaly twoje zdjecia teraz wiem ze trzeba masowac przez jaksi czas potem wyciac
no chyba ze sie chce wygladac jak sama skóra i kosci

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6318
tu w większości to eksperci co ćwicza po 3 miesiące i swoich zdjęć by nie wrzucili bo pożal sie Boże jak wyglądaja ale ostro krytykują i graja wielkich znawców kulturystyki...zanim ocenią to 30 postów jest ma temat absplutnie nie zwiazanych z tym co na zdjęciu. Osiedlowi koksiarze z pitbulami... www.żal.pl

Na temat sylwetki: bardzo dobrze widac prace i nie moze temu nikt zaprzeczyć. Polecam do treningu właczyć jakis dobry spalacz na okolo 2 misiące oczywiście z przerwą po 4 tygodniach i pomoze pozbyć sie reszty badziewia.
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
to mu doradziles
masuj jak masz taki typ budowy do tycia mowi sie trudno robisz mase
potem wycinasz i jakos jest chyba nie chcesz byc tylko sucharem co sie caly czas wycina ?

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
ta fota z miarką to co to jest ? obwód uda ?

fakt moze i jakies 40 jest , mniejsza o to , ale wygląda na zalane i niepiekne.


Zycze wytrwalosci.

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

delsterydo-nowe foty

Następny temat

czy ja mam gino??? zdjecia.

WHEY premium