SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma/przemiana do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
Hej, wrzucam parę fotek do oceny :) Przemiana trwała trochę ponad 5 miesięcy. Dieta redukcyjna na początku, później przeszedłem na IF (początkowo 18/6 później 20/4) trening siłowy, no i aeroby, ale trochę się opierdzielałem z tymi aerobami :p nie zawsze i nie tak jak chciałem ale i tak efekt myślę super.
Wzrost: 168 cm
Waga: z 72 kg na 61 kg
Pas: z 91 cm na 76 cm
BF: z 24% na 12%
W bicku spadło 1 cm ale to normalne :) Teraz tydzień-dwa trochę luzu, odpoczynku i wchodzę na masę :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3336
Jest spoko, zazdroszczę Ci tych najszerszych grzbietu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 135
Świetny efekt ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 1294 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21384
dobra przemiana,jak wykonasz robote na masie tak jak na redukcji to będą z ciebie ludzie

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1537 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13232
jest dobrze, teraz masuj z głową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 935 Napisanych postów 4539 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 126266
Jak zupełnie inny człowiek, aż się chce zarzucić, że Photoshopem robione;) Zaj**iście, nawet plecy widać że ruszane. Magia wzrostu: niby operujesz w niskich kategoriach wagowych, ale efekt wizualny jak u atlety 90 kg. I ja bym zamazał twarz dodając zdjęcia, to w końcu internety;););)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 466 Napisanych postów 3439 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 250967
Dobra robota, 11 kg mniej, z 6 lat odmłodniałeś. Teraz przydałaby się solidna masa, dużo pracy czeka przed tobą, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
Dzięki za pozytywne głosy, no muszę teraz tą masę z głową zrobić żeby się też nie zalać za bardzo :P a zdj mi się już nie chce edytować żeby twarz zakryć :P może później :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1364 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9414
pamietam jak 5 miesiecy temu ja bylem juz w trakcie redukcji i Ty wyslales mi Twoje zdj i postanowiles popracowac nad soba fajnie ze doszedles do takiej formy fundamenty postawione teraz juz tylko do przodu :) rekordy silowe tez miales dobre pare lat temu ile to bylo ?? 130kg, 140?? bo juz zapomnialem

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
130 ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 1058 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17356
ladnie zeszlo

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

20 lat 168cm

Następny temat

Co powiecie o mnie?

MenS