SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje mięśnie!!!!!!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 358
Siema , ostantio poszłem na siłownie (1 dzien) za ostro zacząłem i na nstpene dni bolał mnie mega brzuch . Czy macie jakis sposób aby zakwasy minęły. Jelsi macie to prosze o podanie . Wielkie dzieki i Pozdro!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
nie umrzesz

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Polecam Ci kofeinę (filiżanka kawy lub herbaty, kola), bo kofeina nadbudowuje połączenia miozyny z aktyną, które są uszkadzane podczas treningu. Zimno-ciepły, naprzemienny natrysk wodą też trochę pomaga. Po treningu jedz coś bogatego w białko i kalorie. Możesz też masować obolałe mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Jesli nic sobie nie uszkodziłes (nie naderwales itp) - to przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16215
zawsze tak jest
ja po pierwszym treningu na drugi dzien nie moglem kurtki na siebie zalozyc rak mnie rece bolaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 358
No wiem ,że nie umre , ale macie moze jakies sposoby. Smaruje maścią rozgrzewającą mięsnie brzucha ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Az tak Cie to boli?? Zastosuj sie do tych rad wyzej. Jesli za kilka dni nic nie bedzie przechodzic - bedzie trzeba pomyslec cos wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 358
jak siedze a pozniej chcem wstac to jestem zgarbiony troche<lol2> a jak chcem sie wyprostowac to boli . Ale jak sie wyprostuje to juz lajt ,ale nie moge zrobic jedenj bruszki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
Zawsze przy pierwszych treningach jest nie najlepiej. Ale za to czujesz teraz ze cos pocwiczyles:) Z czasem zakwasy same z siebie beda robily sie mniejsze wkoncu moga sie stac prawie nie odczówalne.
Nie przejmuj sie zakwasami przejda ci a jesli bedzie to dlugo trwalo wtedy bedzie znaczyc ze jest cos nie tak...

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
nie no bez przesady zakwasy przy systematycznym treningu lekko sie zniwelują, jednak beda nadal..a gdy zmienisz trening - znów sie nasilą..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
Ja mysle ze najleprzym sposobem na zakwasy jest cwiczenie. jesli boli cie brzuch to znaczy ze za ostro zaczoles. Teraz rob dalej to co masz robic ale zmniejsz serie i intensywnosc przez pare dni a napewno pomoze.Nie przestawaj cwiczyc, i nie czekaj az cie przestanie bolec. No a jesli bol jest straszny to zrob jeden dzien przerwy. Ale pozniej cwicz tak jak ci mowie Mniej seri, krocej i mniej intensywnie. Jesli nie bedziesz cwiczyl to po jakims czasie znowu sie to powtozy bo organizm dalej nie bedzie przyzwyczajony . :)

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na schudniecie ??

Następny temat

dylemat co do techniki machania

WHEY premium