SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miesnie posladkow

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3652
cze cwicze od 4 miesiacy przybralem 10 kg ale mam pewien problem moje miesnie posladkowe nabraly duzo masy i chcialem sie zapytac czy jest to normalne na poczatku i czy sa jakies cwiczenia domatora bo chcialbym sie tej masy tam pozbyc :) z gory dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
predyspozycja jak kazda inna
jeden otluszcza sie rownomiernie
drugi lapie fat tylko na brzuchu
a trzeci na dupie
przyjmij to za norme - na wycince ta dupe spalisz tak jak kazdy inny otluszczony rejon

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
czy to jest masa mięśniowa czy tłuszczyk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 381
Zależy jakie ćwiczenia wykonujesz. Pełne przysiady i martw ciąg angażują mocno mięśnie pośladkowe.
Albo poprostu się otłuściłeś.

" W kulturystyce nie jest ważne ile podnosisz tylko jak to podnosisz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3652
hmm niewiem moze i tluszczyk moje uda tez sie wielkie zrobily.. a jak tluszczyk to moge sie go normalnie pozbyc :/? do tego mam jeszcze rozstepy na posladkach lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3652
a dokladnie górna część tulowia to jest masa i niemam tluszczu moje uda takze nabraly mase tylko te posladki wlasnie sa inne :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3652
napisze ktos jaka rade?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 381
Nie rób pełnych przysiadów i innych ćwicze ń angażujących mocno mięśnie pośladkowe. Nie wiem co z tym można zrobić, na myśl przychodzi mi jedynie aerobic.

" W kulturystyce nie jest ważne ile podnosisz tylko jak to podnosisz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9083
wpisując w wyszukiwarce hasło "pośladki" znalazłem ok 30 wyników...mało do czytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 613
przedewszystkim musimy wiedziec czy jest to tluszcz czy mięśnie, jesli tluszcz to po prostu spalic, jesli miesnie, to w tym momencie mozesz jedynie zatrzymac umiarkowanie wzrost miesni posladkowych, poprzez zastosowanie metod podanych wyzej, bo zmniejszyc to sie nie da ;) jesli przestaniesz cwiczyc to sflaczeja i w konsekwncji będą mniejsze, ale to moze za 40 lat, jak bedziesz mial rodzine i malo czasu na sport ;) :D

aha, zapomniałbym rozstepy w tym miejscu (okolice dołu pleców, bioder) niestety u mezczyzn sa bardzo czestym zjawiskiem, mozna im jedynie zapobiegac, a te juz widoczne mozna troche zamaskowac. poszukaj i poczytaj.
pozdrawiam:)

Zmieniony przez - mdn w dniu 2007-01-05 17:58:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3652
hmm ale czy mial z was ktos takie problem ze posladki nabraly tluszczu :P? hmm niewiem raczej to jest tluszcz robie tam jakies 3 cwiczenia na posladki w domu... ale ja cwicze na silce i jak mam je spalic nie tracac przy tym masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3652
czytalem juz pare tematow o pośladkach i widzalem ze jedna osoba miala identyczny problem jak ja tylko chodzi o to ze ja cwicze na silowni i mam diete na mase i chce nabrac tej masy i mam pytanie czy masaze posladkow zbija mi ten tluszcz bo slyszalem ze jest to dobre jesli ktos chce sie pozbyc tluszczu z jednego miejsca ciala i do tego robie wlasnie 3 cwiczenia w domu wymach nogi w tyl to samo tylko lezac na ugietych ramionach + lezenie na zimie przodem i uginanie tulowia moze dodam martwy ciag .. ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening masa/siła

Następny temat

Trening na siłe!! Prosze o ocene

WHEY premium