SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa kostna

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1559
Jak moge zwiekszyc mase kostna? Mam bardzo chude kosci przez co mam mniej sily a przedramie wyglada smiesznie dodam ze pije duzo mleka.. :D
Q
15 lat inni w moim wieku maja 2 razy grubsze :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Co ma masa kości do siły? Czy wiesz jaka jest różnica między masą, a objętością? Co ma mleko do grubości kości?
Gdzieś czytałem kiedyś badania, że mleko wręcz szkodzi na kościec, ale nie jestem pewny rzetelności tych badań oraz ich źródła.

Genetyki zbytnio nie przeskoczysz, przynajmniej nie "naturalnymi" sposobami. AMEN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776559
Tak po prostu masz i tego nie ominiesz odżywianiem w sensie bezpośrednim bo oczywiście odżywianie i przemyślany trening pozwoli zbudować masę mięśniową co powiększy rozmiarowo przedramię czy ogólnie mięśnie ale jak teraz masz bardzo mały obwód nadgarstka to tak już zostanie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1924
Grubości kości teoretycznie nie zmienisz, genetyka. Możesz jedynie wpłynąć na ich gęstość (wytrzymałość) ciężkimi ćwiczeniami wielostawowymi i odpowiednią dieta ale to nie jest kwestia miesiąca, dwóch czy nawet roku. Z tym mlekiem też coś czytałem, że nie jest najlepsze temat kontrowersyjny. Witamina k2 jeżeli ktoś ma jej niedobór może pomóc na kości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Raczej D3. K2 chroni przed zwapnieniem naczyń przy dużych ilościach D3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1924
Dokładnie tak jak piszesz, innymi słowy witamina k2 pomaga w "przeniesieniu" wapnia z naczyń krwionośnych do kości. Oczywiście witamina D też ma tutaj dużo do powiedzenia, wit k2 jest często pomijana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347286
Grubośc kości nie musi Cię wcale ograniczać Sam zawsze byłem jak szczur, a obwód nadgarstka podobny do nastolatki.Ale co z tego ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
W rzeczywistości różnice w masie kośćca nie są az takie duże.
Plusem takiego drobniejszego szkieletu jest to, że zdobywana masa jest najczęściej dobrej jakości a sylwetka estetyczna. Także nie ma się czym przejmować tylko ćwiczyć, jeść i rosnąć





fighteer90
Dokładnie tak jak piszesz, innymi słowy witamina k2 pomaga w "przeniesieniu" wapnia z naczyń krwionośnych do kości. Oczywiście witamina D też ma tutaj dużo do powiedzenia, wit k2 jest często pomijana.


Tylko że nawet 90% społeczeństwa szczególnie w okresie zimowym ma spore niedobory wit. D i w takim wypadku suplementacja samą K2 nie ma sensu.
Przyjmuje się za właściwe dodanie 50 mcg wit K2 do każdych 2-3 tys. IU wit D3. Niektórzy sugerują więcej.


Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2015-12-29 19:41:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Codziennie w tranie zjadam około 7000-10000 i żyję, Wyniki badań w normie.

Widziałem na forum S. Ambroziaka "cykle" na 50000 IU dziennie. Terapia dla odważnych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redu czy masa

Następny temat

fbw ocena planu

WHEY premium