SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa 14 latka:(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 661
siema mam 14lat 164cm wzrostu i zaledwie waze 42kg mysle o tym aby zacząć cwiczyc posiadam ławeczkę sztangielki i drążek chcial bym przytyc chociarz zebym wazyl 52kg co mi byscie poradzili z.

z góry dzieki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1184
Głupotą jest stosowaniew tym wieku jakich kolwiek diet zwlaaszcza gdy nie jestes otłuszczony.. Jedz to co lubisz..byle nie przesadaj ze słodyczami i staraj sie jeść więcej razy dziennie. 14 lat to nie wiek budowania masy więc natury nie pokonasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 840
poczytaj tematy podwieszone one pomagają.
tez mam 14lat tyle ze ja ważę 50kg i mam 177cm wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1113
Ja bym wam obu radził zastosować jakąś dietkę na masę i ćwiczenia ogólnorozwojowe. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
uloz sobie plan na ten sprzet. na kazda partie ciała, a nie (jakbys zapewne zrobił) na klate biceps i triceps czy brzuch..
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
od 6-12 powtórzeń w serii z dużym ciężarem.. przy cwiczeniu stosuj progresje.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
DO BRONKZ: Ćwiczenia tylko na klatke, triceps, brzuch? Chcesz zeby stał sie sezonowcem? Powtórzenia z dużym ciężarem? Jego mięsnie nie są kompletnie przyzwyczajone do wysiłku a Ty mu chcesz dawać duży ciężar.. Jak nie masz pojęcia to sie nie wypowiadaj bo wprowadzasz innych w błąd ^^

Co do wypowiedzi Tomcia, oczywiści jak najbardziej popieram w POŁOWIE. Ćwiczenia ogólnorozwojowe - tak. Trening ACT. Ale co do diety to bym nie kombinował. On ma 14 lat.. Niech ma troche z życia, za wcześnie na takie rzeczy. Wiec autorze poszukaj w spisie treści artykułów na temat ACT, ułóż coś i ćwicz sobie powoli, bez szaleństw z ciężarami.

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2677
kokos ale bronkz dobrze napisał żeby nie cwiczyl tylko tych 3 partii ale wszystkie ;) czytaj uważnie ;) a dla was panowie moje rady:
na początek dobrą diete, przez zime zawsze nabiera sie troszke fatu ;)
a trening na mase ułóżcie na pewno wam pomozemy poprawić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 661
jeszcze takie pytanie bo kazdy mi mowi nie ćwicz bo nie urośniesz jest cos w tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851
rzekomo właśnie jak sie ćwiczy to sie rośnie ;p ale głowy nie dam se uciąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
Kokos, jak nie umiesz czytac to nie poprawiaj bo wprowadzasz ludzi w błąd.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 840
Tomcio.jag Wiem, już nad tym pracuję staram sie jeść 5-6 posiłków dziennie.
I do tego jakieś ćwiczonka ale nie za ciężkie. Bo wiek nie pozwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1805
Trening w młodym wieku nie ma wpływu na wzrost...
SIŁOWNIE JESZCZE SOBIE ODPUŚĆ
Sztuki walki, lekkoatletyka uprawiając te sporty w tym wieku poprawisz sylwetkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ułożenie treningu / diety

Następny temat

Plan na masę-FBW.

WHEY premium