SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa, let's start

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
siema dieta na mase prosze o wglad i korekty , nie mowcie o monotonii bo ryze jest jedyny co lubie najbardziej, kasze wrzucam ze wzgleud na magnez i inne.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
no faktycznie, mi tez nigdy chleb nie przeszkadzal, przed zaczaciem diety i treningow jadlem ok bochenek chleba dziennie, rozne frykasy i tak bylem szczuply i watly. ale naczytalem sie o tym wszystkim i mnie oderwalo od rzeczywistosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
a gdzie dane o Tobie?:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
sorry zapedzilem sie ;p
Wiek : 18
Waga : 74
Wzrost : 192
Staż treningowy: wrzesien 2015
Obwód pasa -
Obwód klaty: -
Obwód uda: -
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): silka 6x week
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : nie jem glutenu , nabial moze wrzuce, ale nie wiem
Stan zdrowia: prawidlowy
Preferowane formy aktywności fizycznej: zelastwo
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : jod, wit e , c
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: podobna tylko mniej posilkow i ww
Wrażliwość na stymulanty: od koffy mam trzesawke, i to nie musi byc spora dawka...
Możliwosci finansowe: ograniczoe
Cel/problem/opis: masa, czysta, lubie ww bo mnie od nich nie podlewa, czasem wydaje mi sie ze im wiecej ww jem to jestem chudszy , a mowia ze od ww sie tyje , hehe. od tlustego nie mam za bardzo apetytu i tak mnie muli ze masakra, wiec wiekszosc fat rano i na kolacje by w okresie okolotreningowym byc lekki i swiezy.
makro : ok 7,5 g ww 1g tl 2,5 g b (zwier
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
1. Monotonnia, nawet nie chodzi o ryż tylko o inne makro
2. zmniejsz białko do 2 g na kg
3. Mało tłuszczy, słaba ich jakość :wywal kujawski daj:tłuste ryby, olej lniany, oliwa z oliwek, orzechy, , olej kokosowy i wiórki, sery podpuszczkowe, awokado, nierafinowany olej rzepakowy
4. jak warzywa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
1. Ryz lubie i mi sie nie przejada ;p
2. Bialko mam 2,5 g zwierzecego, rozlinnego nie licze, nie mam zakwaszenia ,
3. To co zrobic , co w kujawskim jest nie tak? Moge dodac tluste miesa, schab itp, ale wtedy na kolacje dodam mniej fatu na kolacje, ryba wedzona makreala moze byc? Moge ja jesc codzeinnie bo mam za 13 zl/kg.Losos odpada za drogi na mnie
4. Dokazdego podilku oprocz 7 150 brokulow.


Zmieniony przez - Carlitos w dniu 2016-03-17 11:07:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
1. ok
2.białka za dużo, czemu roślinnego nie liczysz to też białko :) jak chcesz ograniczyć postęp to możesz zostawić tyle białka ile masz
3 .daj po prostu lepszej jakości tłuszcze o których pisałem. Kujawski jest rafinowany
może być makrela :)
4. urozmaicaj nie tylko sam brokuł, który może być szkodliwy nawet jeśli go spożywasz nadmiernie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
popuri
1.jak chcesz ograniczyć postęp to możesz zostawić tyle białka ile masz



Możesz rozwinąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Jak niweczyc postepy? Bialko chyba buduje miesnie, aminokwasy daja lepsza regeneracje i skupienie na treningu, z tego co czytam a moze chodzi ci o wzrost miostatyny i termogenezy? To jest tyllo 180 g b zwierzecego, wydaje mi sie ze nieduzo. Brokuly cjodzi ci o goitrogeny , spozywam kelp z jodem.


Zmieniony przez - Carlitos w dniu 2016-03-17 12:21:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
A uzasadnisz dlaczego nie uwzględniasz białka roślinnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Nie jest pelnowartosciowe, jadlem z roslinnym 2.5 g b to sila slabo szla , bylem przemeczonu cwiczeniami i zakwasy spore. Podbilem i od razu moc - 150kg w mc , 100kg na przysiad i 90 na lawie, w ok 2 tygodnie od zwiekszenia TYLKO bialka. Treningi sa na 100% , skupienie full i koncentracja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie mogę spać w dni treningowe

Następny temat

Jak znaleść sponsora ?

WHEY premium