SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam problemik pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 752
witam jestem tutaj 1 raz wiec witam wszystkich serdecznie, mam klopot z odzywianiem nie ukrywam ze lubie sobie zjesc i odlozylo sie tam i uwdzie...:( cwicze 4 miechy moze nabralem masy ale nie wiem... nie mam specjalnie czasu na specjalistyczne diety macie jakies rady??z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 752
dodam jeszcze ze mam 18 lat waze ok 89kg a wzrost-188cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5001
Witam
Zastosuj diete redukcyjna, dodaj do kazdego treningu aeroby i bedzie cacy.Chyba, ze bardzo Ci sie nie odlozylo to lap dalej mase a potem zajmiesz sie zrzucaniem tluszczu
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
po piwerwsze,pytanie: a po co Ci dieta?? masz jakies konkretne cele? masa? redukcja? czy chodzi Tobie poprostu o zdrowe odzywianie,
Sprecyzuj pytanie.

po drugie, radze najpierw poczytac posty podwieszone(te wytłuszczonym drukiem na gorze kazdego działu) tam jest mnostwo informacjii niezbednych do podstawowej wiedzy w odzywianiu, zajrzyj tez do dziłu "trening" lub "dla zupełnie zielonych"

po trzecie:nikt tu diet nie układa,jedynie gotwe ułozone przez samego zainteresowanego diety sa korygowane i poprawiane,

Pozdrawiam

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 752
no odlozylo sie troche:( a chcialem uzyskac atletyczna budowe ciala, i nie wiem czy najpierw bydowac mase (nie patrzac na tluszcz, tym bardziej ze zima sprzyja budowie masy)?? czy moze najpierw mimo wszytsko spalis a później budowac sie?? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Najpierw wez sie za redukcje bo nie masz podstaw zywieniowych do masy, zalejesz sie smalcem i bedzie jeszcze gorzej.
Skocz do dzialu odzywianie, tam sie lepiej skupia nad twoim problemem.
Czytaj posty podwieszone i dawaj diete do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5001
Póki jest zima to masuj się, powiedzmy do marca.Potem bierz się za ostrą redukcje i bedzie elegancko.Tylko pamietaj żeby łapać teraz mase dobrej jakości, a nie dodatkowy tłuszcz:).
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 752
no wlasnie wlasciwa masa.. niby postanowienie noworoczne mam ze nie bede jadl w ogole slodyczy uswiadomilem sobie niedawno ze jestem prawie ze uzalezniony:( na razie sie 3mam 2 dni heh... dzieki mistrzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5001
Aha i jak jesteś mocno zalany to możesz to zredukować najpierw.Mase można robić zawsze, nie tylko w zimie .Ułóż właściwą diete, słodycze ogranicz do tego odpowiedni trening i dasz rade.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 752
kurde napisze jeszcze raz bo nie doszlo czy cos... no wlasnie czysta masa tylko jest problem bo lubie slodycznie postanowilem sobie ze od nowego roku 0 na razie jest oki no nic zobaczy sie dzieki jol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
nie mam specjalnie czasu na specjalistyczne diety
myślisz że masz mniej czasu od wszystkich innych siedzących na tym forum?? wątpie...
więc nie pisz że nie masz czasu, tylko poprostu napisz że Ci sie nie chce...

ja radze zrobić teraz redukcje, a dopiero potem mase jak już będziesz miał pewne doświatczenie z dietą i mniej więcej przyzwyczaisz sie do trzymania jej, bo robienie teraz masy mogło by sie skończyć niepotrzebnym otłuszczeniem. A ze słodyczami sobie poradzisz

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jajecznica na dzicie ubogiej w ww

Następny temat

KILKA PYTAŃ ... PROSZĘ O DOBRĄ POMOC !

WHEY premium