SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam dwa zapytunki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
siemanko wszystkim,

a więc. :
1.mam probem z nadgarstkami a mianowicie jak zaczynam robic uginanie sztangi czy nawet jak nakładam ciężar na sztange np. do przysiadów to strasznie mnie bola nadgarstki szczególnie lewy. Da się coś z tym zrobić?

2. Znowu bic, ale też klata, kaptury, trice, barki... Chodzi mi o dysproporcje w pompie treningowej. Robię wszystko ładnie technicznie i po tyle samo powtórzeń a np. przy bicu czuje, po treningu czy tez w trakcie, tylko prawy ;/

W ogóle jestem jakis dziwny bo mam lewego cyca większego niż prawy, bark mam większy prawy, bic i tric tak samo, ale juz np. kaptur mam lewy wiekszy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
I co z tego?
Ja też mam lewego cycka,kaptura większego.
Biceps mam większy prawy xd
Ludzie mówią że się wyrówna, w każdym bądź razie u mnie jest coraz proporcjonalniej ;)
U ciebie też tak będzie.
Było sporo takich tematów.
Rób bicka sztangą, może to pomorze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Z czasem gdy miesnie beda wieksze, dysproporcja powinna zniknac. 90% osob cwiczacych tak ma. A co do nadgarstka to wina zlej techniki.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
spooko dzięki za wypowiedź, tylko, że wiesz ta dysproporcja to mało ważna jak dla mnie, tylko wku*wia mnie to, że zaraz po treningu jak sobie na kompa usiąde to bica prawego czuja fajnie , a lewego nic, tak samo z barkami itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no może i techniki, ale kiedy on mnie boli nawet jak zakładam ciężar na sztange do przysiadów ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ja w ogole nie mam zakwasow po treningu, nigdy nie mialem, i jakos rosne proporcjonalnie A co do nadgarstka, nadwrezyles sobie jego wczesniej przy jakims cwiczeniu i teraz Cie bedzie bolal, mozesz sobie zrobic jakis tydzien przerwy, zeby doszedl do siebie. Lub tez narazie dawaj sobie mniejsze ciezary zeby jego nie przeciazac.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Biceps tylko hantlami, bo sztangę o dupę rozbić, wiem robiłem 6 miesięcy i to był mój błąd, teraz robię samymi hantlami i łapy się bardziej poprawiły. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17870
j/w rób hantlami, bo przy sztandze to sobie pomagasz silniejszą ręką, prawdopodobnie dlatego ci puchnie tylko prawy bic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
mowisz ze robisz taka sama ilosc powtorzen na bica klatke itp.. poczytaj o włóknach szybko i wolno kurczliwych i zobacz ktore miesnie lepiej reaguja na wieksza ilosc powtorzen a ktore na mniejsza..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
xmejux spox, ja też mam w chvy dysproporcji:prawy cycek, boczny akton naramiennych,czworogłowy, najszerszy grzbietu,bic większy, lewy tric i dwugłowy większy, tylko łydki równe, więc jestem chodzącą dysproporcją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 448 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3043
Człowiek jest nie symetryczny

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwycieżają w walkach życia codziennego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek Iron Gym

Następny temat

Stara koszulka, gruby łańcuch

WHEY premium