SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam 2 koła jaki najlepszy cykl mnie stać??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 205
Witam
Mam 25 lat trenuje od 6 na suchara ale mam zaje,,,y przestój jade cały czas na suplach i nic juz nie daja efektów wiec zastanawiam sie aby sięgnąć po sotateczność wiec jesli możecie to prosze o ułożenie cyklu mam koło 2koła ewentualnie koo 3 wiec prosze o porade.
Moje wymiary z grubsza łapa-48 klata-125.
dzieki z góry jesli ktoś podejmnie ten temat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Testosteron na pierwszy raz da świetne rezultaty.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie trzeba od razu tyle kasy wydawac. wez sobie zrob 6tyg propionatu w dawcw 50-100mg e2d do tego reszte pieniedzy przeznacz na 100%diete i bedzie super.

ew mozes siegnac po srodki typu oxandrolon ale nie da ci to takich przyrostow jak prop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
alez byq z ciebie
zdziwisz sie ale koxy dla Ciebie na pierszy cykl wyjda nie wiecej niz 200 zl

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
a poco ci koxować ??

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18005
Dokładnie jak piszą wyrzej.Jak na I cykl myśle że za 400 ziko bedzie na maxa jeżeli chodzi o środki, osłonki i jakieś suple do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
48cm w kablu ?? to da sie do tylu dojsc na sucho ?? gratulacje

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 205
48 łapa jest może wielka, nawet mięsnie sie rsysują w miare ładnie ale troche sie złałem przez picie mleka mam nadzieje że sterydy spowodója róznież spalenie tłuszczu bo walcze z nim juz od pewnego czasu i nie mam jakis zaj,,, rezultatów.
zależy mi równierz za***iście na zdrowiu wiec co radzicie, warto iść do lekarza i powiedziec co sie kroi żeby zrobił mi badania czy mnie wyrzuci za drzwi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18005
Jak ci zależy żeby fatu zgóbic to ja osobiscie z twoim starzem zapodałbym propa i wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
za rowne 2000 mozesz miec paczke igf-1 ktore to w polaczeniu z twoim suplami da ci niesamowite przyrosty masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 205
niech mnie ktoś poprawi jeśli sie myle ale czytałem że decadurabolin jest jednym z lepszych środków (efektywny i nie szkodzi tak jak inne) słyszałem równierz ze jest mnóstwo podróbek tego a orginał w jest drogi orjentuje sie ktoś może?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NPP krysztaly EAP

Następny temat

propionat...pytanie

WHEY premium