SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

male wymiary

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1459
witam ja z takim problemem otoz co zrobic zeby miec wieksze wymiary bo ja waze 95 kg przy wzroscie 188 cm i mam 41 z lapie co zrobic zeby miec wiecej bo jak patrze na innych to oni przy takim samym wzroscie i mniejszej wadze maja tyle samo moze to kwestia tego ze u nich sa strasznie chude nogi a ja mimo tego ze nog nie cwicze to dosc grube;p czy to kwestia genetyki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
Ćwiczyć... waga zależy od wielu rzeczy, nie tylko od obwodów... ja np mam kumpla co ma 40 w bicepsie a waży 69kg, ma 175 wzrostu, ja mam tyle samo wzrostu i ważę 74 a w łapie tylko 36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 555
witam Cie
masz ten sam wzrost coja tylko ze ja mam 38 w bicu i jestem prawie 10kg lzejszy, podaj reszte wymiarow, ale mysle ze jezeli pociwczysz troche ulozysz dobra diete, to bedziesz wygladal bardzo dobrze.podaj reszte wymiarow(klatka, pas, barki, no i nogi)

BUJAĆ TO MY, ALE NIE NAS!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prostowniki grzbietu

Następny temat

Dobry ten trening?

WHEY premium