SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały Ronnie i jego żarcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4588
Właśnie oglądam "The Unbelievable". Najbardziej rozbilo mnie to, co Ronnie je. Jednego dnia je samego kurczaka (mega ilosci) polewanego jakims sosem + białko z odżywki. Nastepnego dnia je to samo + frytki z ketchupem Zastanawiam sie czy nie przejsc na diete naszego małego Ronniego . Tak wogole to wszyscy zawodowcy maja jakies paradiety?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ja ogladalem kiedys film z Ronnim tylko nie wiem jak sie nazywal to mial taki sprzet cos na ksztalt pojemnikow co sie miksuje sok w barach takie przezroczyste to on tam mial juz same bialka z jaj i taki mega wielki pojemnik (5 litrow to spokojnie bylo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
dla ronniego najwazniejsze sa posilki w zastrzykach, wiec diety nie musi juz tak scisle przestrzegac

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4588
a no to sie wie ale zawsze mnie zastanawia czemu nie stosuja takich super dopracowanych diet. Napewno by to dawalo jeszcze lepsze rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
moze podpucha? pokazowa dla innych zawodnikow - Ronnie je gowno a jakie ma rezultaty, wiec ja tez nie musze trzymac diety

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ronni do kazdego zarcia dodaje odzywke było pokazane pod koniec filmu i ma specjalnie przygotowywane zarcie w restauracjach oraz własne miejsce siedzace i parkingowe

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Ronnie poleca jedzenie w zastrzykach firmy Polfa

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 654 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26689
dobre bo polskie

pozdro !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
najlepsze jak jadł w aucie iiii good old chicken

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Ronnie się przykładał do diety i treningu i obwody same mu skoczyły w górę. "Ja żadnych świństw nie brałem, czyste białko. Największe efekty dał mi suplement Metanabol Polfa, zjadłem 3 opakowania po 100 tabletek. Gorąco polecam." Ronnie dla magazynu dla Chińczyków

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
polfa nie produkuje saa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie mi diete na mase

Następny temat

Tunczyk a ilosc bialka cala prawda:)

WHEY premium