Ronnie Coleman radzi sobie naprawdę dobrze, mimo że przeszedł wiele poważnych operacji kręgosłupa. Niedawno podczas wywiadu z Gilesem Thomasem Coleman przedstawił aktualizacje na temat tego, co obecnie dzieje się w jego życiu. Prawie codziennie trenuje w swojej domowej siłowni i z powodu pandemii nie podróżuje. Od dwóch tygodniu można też go spotkać czasami w siłowni Metroflex.

 

Z uwagi na niepełnosprawność Colemana, może on wykonywać tylko 20 minut ćwiczeń cardio. Król zdradził w ostatnio opublikowanym podcaście, że zdecydował się na terapię komórkami macierzystymi. Ma nadzieję, że poprawi to jego siłę pleców, które powodują osłabienie nóg. O komórkach macierzystych, nasz ekspert pisał w tym artykule:

Polecamy również: 8 sposobów leczenia stawów za pomocą iniekcji

Ronnie powiedział, że nie może się doczekać terapii i efektów, na które nie ukrywa, że bardzo liczy. Wspomniał, że wiele osób kontaktowało się z nim w celu przeprowadzenia leczenia, w tym ktoś z Meksyku. Ale aby uniknąć podróży i niedogodności, na razie pozostanie na miejscu i zobaczy, jak działa dla niego leczenie. Życzymy mu zdrowia, aby mógł odetchnąć i zobaczyć choć delikatną poprawę.

https://youtu.be/FerXqatbZYk

{{articlebox=2662}

 

Komentarze (2)
Anonim

toc to podstawa w sporcie pudzian 15lat temu bral i kontuzji nie mila powaznych

0
pingvin83

Yeah Buddy!!!!!

0