SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

młodamama/Młoda mama na redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Thermal Pro"? Hehe, gratuluję wyboru Niech znajoma wpisze w google: "Jak się robi suple revange" i zobaczymy, czy jeszcze kiedyś takie coś połknie
A potem niech poczyta o odpowiedniku Ecstasy - Cloud 9 i o tym, jak się ma efedryna do metamfetaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
...

jedno krótkie ...wyrazi więcej niż tysiąc słów..


Michę wkleję później

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
Jestem.. mój komputer odżył

DZIEŃ 10
01.08.2012


Ćwiczenia

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach 2x15 - 15kg
B1. wyciskanie sztangi skos góra 2x15 - 10kg
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha - niestety nie mam sprzętu :'-(
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 2x15 - 20kg
C2. wznosy tułowia z opadu 2x15 - ciężar ciała
D. plank - narazie minutka

30minut na rowerku stacjonarnym

Miska






Zmieniony przez - młodamama w dniu 2012-08-03 15:10:13

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
DZIEŃ 11
02.08.2012


Ćwiczenia

* 60min. rowerek stacjonarny
* 45min. z płyty Ewa Chodakowska
* trening "miękkie nogi"

Miska



Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
DZIEŃ 12
03.08.2012


Ćwiczenia

Trening B.
A. Martwy ciąg 2x15 - 20kg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc 2x15 - 10kg
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem - brak sprzętu
C1. wypady 2x15 - 10kg
C2. uginanie nóg leząc 2x15 - 20kg
D. pompki 1 seria - całe dwa razy

na koniec 30 min. na rowerku

Micha



Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
zamiast omijania ćwiczeń, powinnaś znaleźć coś na ich zastępstwo na te same mięśnie
masz drążek może? do podciągania?

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-08-03 16:00:13

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
nie mam, ale takie coś chyba drogie nie jest więc postaram się zaopatrzyć

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
Hej :) przyglądam się, bo zaczęłyśmy podobnie :) wyczytałam, że kupiłaś sztangę - też planuję, ale nie wiem, jak to się rozkłada cenowo, mogłabyś podesłać jakiegoś linka, jaka to sztanga itd.? Jestem cieniaską zupełną, widziałam gdzieś takie małe sztangi, na początek idealnie jak dla mnie. Odezwij się, młoda mamo, na priv najlepiej, żeby śmietnika Ci nie robić w dzienniku :) ja jeszcze nie mogę pm napisać, bo za mało postów. Pozdrawiam i obserwuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
Ja też nie mogę Ci wysłać wiadomości Małe hantelki z obciążeniem kupiłam w sklepie, a później zamówiłam na allegro, gryf z obciążeniami szału nie ma .. ale da się ćwiczyć

Mam kolejne pytanie, dlaczego w dni które wykonuje trening siłowy moge wykonywać tylko max. 40 minut aerobów??
Czy jakby się wykonywało np. ponad godzinę to trening siłowy idzie na marne??
Odrazu mówię że tego nie praktykuję tylko pytam z ciekawości

I miałam już kiedyś zapytać.. jak to jest że jedni ćwiczą tylko fitneski sritneski i inne duperele (chodzi mi 0 siłki) i chudną.. i po jakimś czasie wyglądają nawet nawet? moja znajoma schudła z 76 czy nawet więcej.. na 57(dieta z tego co mówiła 1500kcal + spalacz jakiś tam chyba nawet therm line), napinała dziennie po 3h na rowerku + jakieś tam ćwiczenia z gazet.. i masakryczna przemiana.. pomijając to że mięśnia zero :-/ .. no ale.. z tego co tautaj czytam jest to niemożliwe przy samych aero..więc się już zaplątałam..

Zmieniony przez - młodamama w dniu 2012-08-03 18:56:40

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla świeżaka :) rzeźba

Następny temat

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

WHEY premium