SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

młodamama/Młoda mama na redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
To znowu ja z kolejnym moim interesującym pytaniem czy jak mam dni w które ćwiczę siłowo.. tzn. poniedziałek środę i piątek .. mogę jeździć na rowerku.. jest napisane że 20-45min aero... ale później jeszcze.. ?? Czy będzie za dużo?

Ja ćwiczę przeważnie koło 17 mój mąż potem jedzie do pracy a ja się nudze (no chyba że junior nie śpi) i tak sobie wymyśliłam że mogłabym może popedałować co Wy na to? kiedyś tak spędzałam czas.. oglądałam film i dawałam na rowerku
Przeszłoby to czy nie bardzo?

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Jak zrobisz porzadnie trening siłowy to powinnaś nie mieć siły, żeby w ogóle wejść na rower... a co dopiero pedałować na nim... zostaw sobie to na dni bez treningu siłowego...

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
Po treningu to nawet nie mam sił oddychać ale jak mina jakieś 2 godzinki to potem dopiero dostaje powera
Ostatnio po treningu miałam ciężko nosić mojego pucusia na rękach.. czułam każdy mięsień.. normalna masakra

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
Wpadłam tylko zameldować że miche wrzuce jutro bo dzisiaj jestem tylko na sekund 5 Pozdrowienia i miłego wieczorku :-*

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
DZIEŃ 7
29.07.2012


Ćwiczenia
Wolne

Micha



Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
DZIEŃ 8
30.07.2012


Ćwiczenia

Trening B.
A. Martwy ciąg 2x15 - 20kg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc 2x15 - 10kg
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem - nie mam sprzętu
C1. wypady 2x15 - 10kg
C2. uginanie nóg leząc 2x15 - 20kg
D. pompki 1 seria - narazie całe dwa razy

na koniec 20 min. biegu w terenie.. truchtem

Kurczę przy tych wypadach.. 2 seria 13 raz.. poległam.. zostałam klęczeć

Micha





Do tego łykam jeszcze Gold Omega 3, magnez, meliski, piję zieloną herbatkę

A mam jeszcze takie pytanie.. polecacie coś na pamięć i koncentrację?? Bo u mnie ostatnio bardzo ciężko z tym..
Kiedyś nauka przychodziła mi z ogromną łatwością.. parę razy coś przeczytałam i już.. a teraz.. musze zdaniami przepisywać.. każde zdanie ileś razy żeby zapamiętać.. a i tak ciężko przychodzi.. o tym żeby na danej rzeczy się skoncentrować już nie wspomnę..
..same rozumiecie.. na studiach jest mnóstwo nauki.. mnóstwo materiału.. takim sposobem to ja tego za 1500 lat nie ogarne..

Zmieniony przez - młodamama w dniu 2012-07-30 20:36:44

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
DZIEŃ 9
31.07.2012


Ćwiczenia

* 45 minut rowerek
* różne aeroby ściągnięte z internetu
* trening "miękkie nogi"
1 burpee - 15 przysiadów
2 burpee - 14 przysiadów
...
15 burpee - 1 przysiad

Miska

Czy mogę prosić jakąś mądrą głowę o sprawdzenie moich misiek, czy są jakieś uwagi ??

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Przyzwoicie jest

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
To sie bardzo ciesze bo już myślałam że nikt nic nie pisze bo jest tak żałośnie że szkoda słów hehe

Chciałam dodać jeszcze taki zayebisty fakt
Odkąd jestem na tej diecie, raz że nie czuję głodu..
wcześniej dieta kojarzyła mi się z odmierzaniem czasu do kolejnego posiłku i bólem brzucha (z głodu)..
a po 2.. co jest dla mnie nie do ogarnięcia.. wogóle nie mam ochoty na słodkie.. może sobie leżeć na stoliku batonik, czekoladka, cola.. i kurczę nic.. zero.. totalne zero.. takiej masakry jeszcze nie przeżyłam.. i nie mogę wyjść z podziwu.. wcześniej to by było nie do pomyślenia.. żeby jakiś batonik leżąc mi na oczach przetrwał..
2 razy obok niego przeszłam ale za 3 już mi się nie udała.. a teraz..

KOCHAM WAS !! JESTEŚCIE ZAYEBISTE !! WSZYSTKIE !!



Zmieniony przez - młodamama w dniu 2012-07-31 20:50:34

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Thermal Pro"? Hehe, gratuluję wyboru Niech znajoma wpisze w google: "Jak się robi suple revange" i zobaczymy, czy jeszcze kiedyś takie coś połknie
A potem niech poczyta o odpowiedniku Ecstasy - Cloud 9 i o tym, jak się ma efedryna do metamfetaminy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla świeżaka :) rzeźba

Następny temat

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

WHEY premium