SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

młodamama/Młoda mama na redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
Znaczy się wtedy robiłam aero a chodzi mi o to czy po ćwiczeniach siłowych, ten martwy ciąg i ta reszta mogę dorzucić te z piłką?

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
przyłóż się do treningu to nie będziesz miała ochoty i siły na drugi
bo po co.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
Ok, to wygląda że muszę sobie dorzucić więcej ciężaru wtedy się porządnie zmacham

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
no właśnie

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
Jak dobrze mieć kogoś kto podpowiada Dzięki UNKNOVVN

Wklejam jeszcze poprawioną miskę, dodałam koncentrat



Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
Chyba bede musiała odpuścić sobie ten martwy ciąg bo moje kolana i kręgosłup odmawiają współpracy, mimo że nie daję dużego ciężaru ( obniżyłam do 15kg) to masakra.. po 2h jestem jak paralityk.. a do tego odczuwam ból w dole brzucha.. nie wiem..

Zmieniony przez - młodamama w dniu 2012-07-25 19:47:31

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Mlodamama, imho to znaczy, ze masz zla technike... martwy ciag to trudne cwiczenie. Pocwicz na sucho. Aha, czy ty sie rozgrzewasz wystarczajaco przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
Tak, tak robię rozgrzewkę Chyba bede musiała tak zrobić poćwiczyć na sucho a potem z piórkowym ciężarem aż dojdę do wprawy bo inaczej się załatwię

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Mnie przed MC pomaga zrobienie porzadnych przesiadow, jedna seria na sucho a druga z lekkim obciazeniem Za tu cwiczenia HIM i HAM w poscie dla polamancow. Ja je wlaczylam do rozgrzewki i jest lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
Buniu a czy mogłabyś zerknąć na moją miskę czy jest w miarę ok?

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla świeżaka :) rzeźba

Następny temat

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

WHEY premium