SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mój trening

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Aha no tak źle przeczytałem... Ale i tak trochę dziwny... Jak chcesz schudnąć to podstawą jest DIETA, a na drugim miejscu bieganie... Lady M juz Ci napisała co i jak... a co do brzuszków to jestem za a6w przed spaniem (CODZIENNIE!!!!)
Życzę powodzenia i silnej woli

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
a czemu przed spaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Czytałem gdzieś, że tak jest najlepiej Możliwe, że mięśnie brzucha odrazu się regenerują podczas snu

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kula08 jak dla mnie to ten Twój trening może być jak na spalanie tkanki tłuszczowej, jestes początkujący więc jest w sam raz wykonuj go co najmniej 3 razy w tyg. i do tego dieta wysoko białkowa czyli 2 g białka na kg masy ciała, unkiakj tłuszczów i pustych cukrów(głównie słodyczy i cukru domowego),efekty będą juz po miesiącu.

Aha zapomniałem dodać, po tym biegu zrób rozciąganie .
Do mlodegokks, zeby brzuch wyszedl na wierzch musisz wykonywać wysiłek nie przerwalnie przez 30 min, najleszpe są zwykłe biegi,a brzuszki, któere robiłes to budowaly miesień, który niestety w Twoim przypadku przykrywa niespalona tkanka tluszczowa.Ja mam genetycznie problem z bruzchem, ale udało mi się zrobic solidną kostkę .
Lady M jak możesz to wrzuć tam kiedyś efekty tej 6 weidera, kiedyś o tym czytałem, ale mnie nie przkonało, mam swoje sposoby i jestem bardzo zadowolony


Zmieniony przez - Lipen w dniu 2009-02-06 13:43:52

Zmieniony przez - Lipen w dniu 2009-02-06 13:51:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
Dane uzupełniłem:) co do lat to mam 16 lat a w listopadzie skończe 17 i zacząłem brać l-carnityne. po treningu zawsze robimy robimy brzuszki i pompki przy oku trenera. co do mojego spalacza to kolega mi go doradził i mowił że nic złego mi się nie stanie. kolega miał spory staż na siłowni. Mi osoboście tez wydaje się ze nic złego mi się nie może po tym stać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi l-karntyna i HMB nic nie pomogły, byc może miałem efekty po Apleficie, podkreślam "byc może", prawda taka, że bez solidnego treningu i diety nic sie nie wskura.
L-karntyna jedynie może dawała mi wiecej energii, brałem ja z kreatyną i jakoś efekty w przyrostach masy mięśniwoej były lepsze niz jak jadłem samą kreatyne.

Zmieniony przez - Lipen w dniu 2009-02-06 13:56:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
a jak myślicie czy przy moim wzroście i wadze moge coś większego osiągnąc czy raczej nie bardzo;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Wzrost nie ma nic do rzeczy...
Tu lekturka o tym...
https://www.sfd.pl/[ART]_Sporty_walki_a_warunki_fizyczne-t422727.html

Waga to może trochę za dużo ważysz ale to idzie zbić...

A tu kolejna o diecie w SW:
https://www.sfd.pl/Odzywianie_i_suplementacja_w_sztukach_walki_by_k3ho-t264181.html

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
wzrost to nie wszystko liczy sie technika , szybkość , siła ciosu no np zobacz se Tysona miał jakieś 178 i był mistrzem wagi ciężkiej czyli jak by nie patrząc był mały w porównaniu do swoich przeciwników
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W obronie ochrony

Następny temat

Joe Calzaghe kończy karierę

WHEY premium