SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mój plan treningowy, co o nim myślicie?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1668
Venc1Lq
Niestety, nie rozumiesz że nie można wyizolować danej partii idealnie, nie ważne jak bardzo byś sie starał.

Wiele osób wcale nie wykonuje ćwiczeń na brzuch, a "wyrabia im się" on przez stabilizowanie postawy przy martwym ciągu, przysiadzie i innych ciężkich ćwiczeniach złożonych. Przy przysiadzie w treningu nóg, wykorzystywanany jest cały posterior chain (łańcuch funkcjonalny), czy tego chcesz czy nie. A łańcuch ten wykorzystywany jest również przy głównych ćwiczeniach na plecy, jak ciężkie wiosła itp. Dlatego potrzebne jest 2 dni przerwy pomiedzy tymi grupami mięśniowymi.

Skoro już sie tak chwalisz, że jesteś większy ode mnie to powiedz mi kolego z jakim ciężarem zrobisz dipsy na poręczach? Albo ile wyciskasz. Moim celem w ostatnich kilku tygodniach była sprawność i redukcja, a wracam po długiej przerwie do ćwiczeń. Więc ciężko, żebym miał 50cm w bicepsie.


widze teorii dużo to lepiej te filmiki swoje pokarz w takim razie
na moim widać 95kg 8 razy na skosie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jakie filmiki? O czym Ty ciągle mówisz?
Jakiej teorii dużo? To same podstawy, które wie każdy kto chce sobie ułożyć w miarę bezpieczny dla siebie trening.

Doszedłeś do 95kgx8 na skosie dodatnim przez 5 lat treningów i uważasz, że wszystko jest ok?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
prado89 zaslugujesz na bana
gdybys byl takim kozakiem jak opisujesz to angazowalbys sie w wymiane zdan z tak marnymi domatorami?!

Zmieniony przez - gsmt w dniu 2013-06-06 22:05:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1668
Venc1Lq
Jakie filmiki? O czym Ty ciągle mówisz?
Jakiej teorii dużo? To same podstawy, które wie każdy kto chce sobie ułożyć w miarę bezpieczny dla siebie trening.

Doszedłeś do 95kgx8 na skosie dodatnim przez 5 lat treningów i uważasz, że wszystko jest ok?


Co Ci znowu nie pasuje ? jak będziesz Tyle marudził to Cię żadna baba nie zechce :) 5 lat treningu z przerwami z powodów zdrowotnych, 3 lata temu miałem problemy z barkiem przez to prawie 1,5roku nie ćwiczyłem a teraz nie ćwiczyłem prawie pół roku z powodu pracy bo ćwiczenie 2 dni w tygodniu to nie ćwiczenie... , nie powiedziałem że dużo ale ten wynik miałem przy wadze 78kg więc i nie mało, pochwal się swoim wynikiem teoretyku:)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1668
Venc1Lq
Jakie filmiki? O czym Ty ciągle mówisz?
Jakiej teorii dużo? To same podstawy, które wie każdy kto chce sobie ułożyć w miarę bezpieczny dla siebie trening.

Doszedłeś do 95kgx8 na skosie dodatnim przez 5 lat treningów i uważasz, że wszystko jest ok?


Co Ci znowu nie pasuje ? jak będziesz Tyle marudził to Cię żadna baba nie zechce :) 5 lat treningu z przerwami z powodów zdrowotnych, 3 lata temu miałem problemy z barkiem przez to prawie 1,5roku nie ćwiczyłem a teraz nie ćwiczyłem prawie pół roku z powodu pracy bo ćwiczenie 2 dni w tygodniu to nie ćwiczenie... , nie powiedziałem że dużo ale ten wynik miałem przy wadze 78kg więc i nie mało, pochwal się swoim wynikiem teoretyku:)?

To banuj Ja Tak nie uważam, po prostu wymiana zdań:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1668
gsmt
prado89 zaslugujesz na bana
gdybys byl takim kozakiem jak opisujesz to angazowalbys sie w wymiane zdan z tak marnymi domatorami?!

Zmieniony przez - gsmt w dniu 2013-06-06 22:05:05


A czy ja opisuje że jestem kozakiem pokarz mi gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nic, nic. Dobre wyniki.

Ja do paska dowieszam przy dipsach 40kg na 5 ruchów.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1668
Co to są dipsy, to pompki na poręczach na triceps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
co to są dipsy wbiłeś sobie gwóźdź do trumny nie wiedząc jak nazywa się jedno z podstawowych ćwiczeń skoro masz taki staż...

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1668
gwóźdź to trumny :) tzw. dipsy to nie jest żadne podstawowe ćwiczenie to ćwiczenie dla zaawansowanych ja to nazywam pompki na poręczach człowieku nie każdy lata po siłowniach po to żeby się przejmować jak się dane ćwiczenie nazywa jedni to nazywają tak a drudzy inaczej, podstawowe ćwiczenie na klatkę to wyciskanie na płaskiej i na skosie a na triceps to francuzkie i wyciskanie wąsko, ponad pół roku temu robiłem pompki na poręczach to robiłem po 8 powt. z podwieszonymi 30kg swoją drogą zastanawia mnie jedno jak mając w łapie 36,5cm można zrobić 5 pompek na poręczach z 50siątką...

tak więc widzę że nie ma co tu z Wami dyskutować bo co jeden to i bardziej chce podważyć moje doświadczenie

Zmieniony przez - prado89 w dniu 2013-06-06 23:33:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps.... Plan treningowy .... problem :<

Następny temat

plan treningowy, pytania

WHEY premium