SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mój plan POMOCY !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3315
Z siłownią jestem związany jakieś 7 miesięcy (fotki niedam bo to za krótki czas i niema czym sie chwalić :P ) od 3 tygodni ćwicze wedłóg planu który wydaje mi sie mało efektowny. Świcze w własnej siłowni w piewnicy :P narazie niemam wyciągu co mi uprzyksza życie ale będzie :D Mój plan jest taki:

PON. kata + tric.
klata - Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej- Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej-głową w górę- Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce skośnej-głową w górę- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej-głową w dół- Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce skośnej-głową w dół- Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej- Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce skośnej -głową do góry- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej wąskim uchwytem
Triceps- Wyciskanie "francuskie" sztangi w siadzie- Wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki w siadzie- Wyciskanie "francuskie" sztangi w leżeniu- Wyciskanie "francuskie" sztangielki w leżeniu (uchwyt młotkowy)- Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia- Wyciskanie w leżeniu na ławce poziomej wąskim uchwytem- Pompki w podporze tyłem

ŚRODA barki + bic
barki- Wyciskanie sztangi sprzed głowy- Wyciskanie sztangi zza głowy- Wyciskanie sztangielek- Unoszenie sztangielek bokiem w górę- Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia- Unoszenie ramion w przód ze sztangą- Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami- Unoszenie ramion ze sztangielkami w leżeniu- Odwrotne rozpiętki
bic Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem- Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem ( na zmianę)- Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (uchwyt "młotkowy")- Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie - w podporze o kolano- Uginanie ramion ze sztangą nachwytem stojąc- Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie- Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie

PIĄTEK plecy + bic :/
Plecy- Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie)- Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie)- Wyciskanie sztangi sprzed głowy- Wyciskanie sztangi zza głowy- Przenoszenie sztangi w leżeniu na ławce poziomej- Skłony ze sztangą trzymaną na karku- "Martwy ciąg"- Wznosy barków "Sztrugsy"
bic ten sam co w środe

SOBOTA klata + brzuch
klata ta co w pon.
brzuch 3 serie na prostej 3 na skosie i 3 serie unoszenia nóg

SOry za lekturke !! Wszystkim wytrwałym dzięki i czekam na krytyke co jest nie tak i jak powinno być dobrze. Brzucha jet mało ale robie oprócz tego a6w (niedawno zaczełem jestem po 6 dniu dopiero) czekam na odp.

To co mnie nie zabije to mnie wzmacni

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3315
do "filar53" dzieki za konkretną odpowiedź a liczba moich wysłanych i przeczy. artykółów nie jest prawdziwa bo na forum byłem przez długi czas jako gość a stworzyłem użytkownika tylko dla tego artukułu !!!

do "_YaKuZa_" właśnie byś sie ździwł bo czytałem to co było w tym linku (jak byś był spostrzegawczy to byś zobaczył że wypisane ćwiczenia to te z ATLASU ĆWICZEŃ nie chodzi mi o to ... dobra zozumiem robić po 3-4 ćwiczenia ale które dają najlepszy efekt bo w atlasie było tyle wypisanych i z kąd taki początkujący jak ja ma wiedzieć co wybrać ?? ale dobra koniec tematu bo niektórych tu ponosi !!!!!

To co mnie nie zabije to mnie wzmacni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Ola Boga !!!


!!! !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3315
liczyłem raczej na rady a nie na takie wypowiedzi :/

To co mnie nie zabije to mnie wzmacni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28
Co do planu trochę czeba zmienić ale ogułem jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
to nie jest żaden plan!
Układając plan układaj tak aby na duże grupy mięśniowe robić 12 serii a na małe 9. Ułóż jweszcze raz i daj do oceny. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28
Moim zdaniem wystarczy do 10 serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
liczyłem raczej na rady a nie na takie wypowiedzi :/

Przykro mi ale inaczej nie mogłem tego okreslic

Zero jakiej kolwiek podstawowej wiedzy.

Radze przeczytac dokładnie atlas cwiczen www.kulturystyka.pl/atlas/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3315
aaa zapomniałem że każdego z wymieniomych wyżej ćwiczeń robie po 3-4 serie !!!

To co mnie nie zabije to mnie wzmacni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
O Boże ... To nie masz sie czym chwalic Katastrofa .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3315
I to jest właśnie w tym forum najgorsze tacy jak _YaKuZa_ !!!! Nie prosze abyście powtarzali mi że plan jest do bani (nawet jeżeli tak jest) tylko pomogli ułożyć coś sensownego.

Do _YaKuZa_ sam wystawiałeś post żeby ci pomogi ułożyć plan więc chyba powinieneś wiedzieć o co chodzi a nie tylko oczerniać. Powiedziałeś raz że do bani to jak niemasz zamiaru mi pomóc to już ci dziękuje i sie nie wypowiadaj lepiej !!!!

To co mnie nie zabije to mnie wzmacni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
lukas1988 poczytaj trochę więcej na temat układania treningów w podwieszonych żółto-czerwonych postach.Tam się wszystkiego dowiesz a nasztępnie ułóż plan treningowy który w miarę potrzeby skorygujemy i ocenimy. Na tym polega forum. Podaj także więcej informacji na swój temat.
Tym planem który podałeś po prostu się zajedziesz a nie zrobisz masy.
L. wysłanych artykułów 4
L. przecz. artykułów 9
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmnnnn mam pytanie

Następny temat

Ćwiczenia obciążające kręgosłup

WHEY premium