SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lithium / REDUKCJA/ nowy start strona 14

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Niedziela
DNT


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Poniedziałek
DNT





Zmieniony przez - lithium0 w dniu 2012-08-07 10:38:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Dziś crossfit, mam wole jestem wypoczęta, powinno być ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
crossfit- to są jakieś zajęcia grupowe ? czy sama wymyślasz sobie treningi danego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Ann- zajęcia grupowe. Na początku wydawało mi się że będą strasznie ograniczające tzn.problem z progresem ciężaru,liczbą powtórzeń, różny stopień zawansowania uczestników ale poszłam raz i się zakochałam. Dużo silniejsza motywacja niż przy ćwiczeniach w pojedynkę,fantastyczna atmosfera, no i konkurencja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Ania przeczytałam Twój nowy dziennik od deski do deski:) i tak sobie myślę że w sumie może Ty źle widzisz swoją sylwetkę...na zdjęciach z konkursu z zeszłego roku miałaś fajną, zgrabną sylwetkę. W sumie nie dawałaś żadnych fot w nowym dzienniku więc trudno powiedzieć jak jest teraz... Masz kilka cm więcej w biodrach, brzuchu ale to nie wygląda na jakąś tragedię
A co do komentarza Twojej mamy to jak słyszę coś takiego to we mnie agresja wzbiera, jakoś sobie nie wyobrażam żebym miała swojemu dziecku kiedyś powiedzieć że ma grube uda albo złapać za brzuch (jak mama Rudej) z komentarzem że tłuszczyku przybyło - ja pyerdolę gdzie te kobiety mają rozum a potem się dziwią że ich córka ma anoreksję/bulimię ale miota się między nadwagą a niedowagą. Lithum młoda jesteś więc z ciałem jeszcze możesz mega dużo zrobić powodzenia i wytrwałości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Ok, jest wolne, są wypiski. Nieztety tylko crossfit miał miejsce, bo na siłownię ani czasu ani tymczasowo pieniędzy na karnet.
Terco, miło że wpadłaś. Percepję napewno mam trochę skrzywioną, z reguły jestem bardzo krytyczna. Czasem lubię siebię trochę bardziej, czasem mniej. Z rodziną kontakt obecnie mam mocno ograniczony więc w sprawach jedzenia, wagi, ciała czuję się mniej znerwicowana.

Crossfit






Zmieniony przez - lithium0 w dniu 2012-08-17 10:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Trzymałam tak żeby było 4 dni na 1800 i 3 na 1500kcal, chociaż treningi miałam tylko dwa razy w tygodniu.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekompozycja > Stabilizacja > Siła > Rzeźba :D

Następny temat

Proszę o ocenę i pomoc

WHEY premium