SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2887
Dr.Lenox ta kwestia była już nie raz poruszana,więcej nie znaczy lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 633
tyle sporów ile kwesti kolego

Spiesz się powoli...lepiej 3 razy stracić niż raz się wp******ić!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2887
jak takiś mądry to co później z 20g dziennie się przesiądziesz na 40 bo 20 to już za mało i później na 60,100,200,300, może mi jeszcze powiesz że będziesz wciągał za 2 lata pół kilograma kretki dziennie bo to ci daje kopa?????????według twojego sposobu tak powinno być,zastanów się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56515
ponawiam pytanie czy carbo niezbedne jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 633
mądrala z ciebie chomik...jak 20g monohydratu nie bedzie juz na mnie dzialac to sprobuje moze jabłczanu, albo tak jak obecnie nitrobolonu...moze jakis jabłczanowy stack kreatynowy...jest wiele różnych zestawów odżywek po których napewno coś sie ruszy...a potem znowu wroce do monowodzianu...i tak wkółko koleszko...chyba ze mi stworzysz cos extra o czym nikt nie slyszal...jakis super stimpack dajacy kolosalne przyrosty mocy przy dawkowaniu 1g na dobe :)

Jak powiem ze Carbo konieczne to kolega chomik moze ze mna polemizowac wiec sam zdecyduj ;) Ja bym kupil bo warto

Spiesz się powoli...lepiej 3 razy stracić niż raz się wp******ić!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56515
ok dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
faz1 - carbo bedzie njlepszym rozwiązaniem jezeli chodzi o jjakość/cenę, taniej wyjdzie Ci glukoza spozywcza w sklepie - koszt 200g ok.2.50zł , więc za kg zaplacisz ok.12.50 - 13zł. Carbo jest drozsze (ok.20-25 za kg) ale na pewno lepsze niż glukoza. ew. kup np.dextro juice olimpu

co do soku winogronowego, sam sobie policz...jakbys mial pic ok.300-400ml do jednej porcji to wychodzi tygodniowo (przy zalozeniu 2 porcje krety w dzien trenig. 1 porcja w dzien NT i 3 trenignach w tygodniu) 3.5litra soku winogronowego , a taki sok wcale nie jest tani... nie chodzi o napój bo to co innego

więc, teraz juz sam mozesz pomyslec co wychodzi najkorzystniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56515
dzieki banan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
no problem...pomagam jak potrafie pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 721
A gdzie taka glukoze mozna kupic i jak ja przyzadzac?? W zwykłym sklepie spozywczym??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ester + jabłczan - może być?

Następny temat

cos nowego...??

WHEY premium