SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna!!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
diesel9555
Oczywiście mówię o kreatynie w tabletkach!


Niby dlaczego?



Odnoszę wrażenie, że nie masz pojęcia czym w ogóle jest kreatyna...
Póki co odradzam, Ci cokolwiek brać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
daj sobie spokój z kreatyną -.-

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym polecał najpierw na gainerach, a jeśli staż będziesz miał lepszy to kreatynę, ale w proszku a nie w tabletkach.
Oczywiście to moja opinia,
ale w proszku kreatyna się szybciej rozchodzi po organizmie.
W sumie masz już 16 lat, to polecałbym brać narazie gainery (przede wszystkim też dietę mieć), może jakieś BCAA dorzucić, a kreatynę dopiero po 6 miesiącach stosowania się do tego co napisałem.

https://www.sfd.pl/Cykle_suplementacyjne_dla_początkujących-t816061.html
Przeczytaj, i dobierz sobie co Ci potrzebne...

Zmieniony przez - Pako w dniu 2012-05-06 20:48:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 198
dobra dzięki. kreatynę będę kupował tak za 1-2 mies bo mięśnie sobie rozruszam to nic mi nie będzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ty mówisz, jakieś gainery, ch... wie nie co. Przeczytaj https://www.sfd.pl/SEEEZON__opracowanie_najczęściej_zadawanych_pytań_dot._supli_i_treningu_by__knife_-t421024.html i weź się za porządne żarcie.
Do działu "odżywianie" marsz, odłóż sobie kasę dodatkowe żarcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
pako -.- błagam nie udzielaj sie jak nie wiesz, 90% sukcesu to dobra dieta a nie odżywki, gainery itp to może być uzupełnienie diety a nie podstawa

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Pako ma 13 lat więc nie wymagajcie za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
haha ^, a co do kreatyny to polecam Vitalmaxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
zwykłe mono vitalmaxa zawsze działa jak trzeba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
A ja będe inny i z kreatyn mono polecam Universala.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy tylko ja tak mam?

Następny temat

szkola

WHEY premium