SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krav maga-prawda jest bolesna :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2010
Taaa, siur.... w wojsku uczą latania i przewracania czterech przeciwników jednym ruchem, jak to ostatnio widziałem na jakimś pokazie....

Rah rah ree, kick'em in the knee! Rah rah rass, kick'em in the other knee...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
w sumie nie drogo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2010
Ryho, wychodząc naprzeciw twemu ignoranctwu, wklejam cytat z http://www.kravmaga.com.pl/charakt.htm

Czym różni się Walka Wręcz KM od cywilnej Samoobrony KM?
### Zasadniczy zrąb systemu oraz metody treningowe pozostają te same. Różnice w doborze niektórych technik oraz metod treningu biorą się z różnych potrzeb żołnierza (np. likwidacja wartowników, porwania, walka na bagnety czy użycie innego wyposażenia wojskowego), policjanta (taktyka i techniki interwencji) czy osoby cywilnej (np. obrona kobiet przed gwałtem).

Rah rah ree, kick'em in the knee! Rah rah rass, kick'em in the other knee...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1141
Ja uważam zwe krav maga to za***isty system walki.. trenuje go od 4 miesiecy ,jestem w pelni zadowolony i za 4 treningi przystępuje do egzaminu na P-1.W*****JĄ mnie tacy "eksperci" którzy sie wypowiadają a widzieli tylko 2 duszenia czy walka z cieniem i odrazu jest syf.Wiadomo na samym poczatku nieprzejda do parteru itp. Zaczynasa od podstaw!!MINUSEM krav magi jest to ze niemozna stosowac 100% sparingów bo mozna by kogos zabić:D Moje zdanie jest takie ze 3 najlepsze systemy i sztuki walki to:Krav Maga,Vale Tudo,Judo...!!!Chyba ze ktos woli karate itp.. gdzie przez pól roku nap..dalasz cios lewą reką!!! Jeżeli masz watpliwosci to przyjdz na trening,albo poczytaj sobie co sadza inni o KM na www.kravmaga.com.pl!! Tam sa opuinie z gazet itp. na temat KM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2102
Krav Maga ma swoje plusy i minusy. Ćwiczyłem ją przez 10 miesięcy i teraz im dłużej nie ćwicze tym bardziej widze, że ten system nie ma raczej wiekszego sensu. Pokazy jak sa organizowane to raczej Kravke osmieszają niz zachecaja do niej ludzi. Jak już ktoś chce sie zdeecydować na Kravke to najpierw polecam kilka lat treningu czegos prawdziwego (boks, KB, MT, Bjj) to potem moze sobie isc na Kravke i zrobić "wiatrak" z instruktora.
I to by było na tyle.
Ciekawe jak teraz po mnie polecą wielbiciele Krav Magi

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2010
fighter, ty aby przypadkiem dobrze rozumiesz reguły rządzące tym światem? Na kravmaga.org oczywiście będą tylko pochlebne opinie, tak samo na radiomaryja.com będzie podobna sytuacja. Lepiej chłopie poczytaj opinie ludzi niezwiązanych ściśle z KM, np. na tym forum. To chyba bardziej wiarygodne, niż pieśni pochwalne na własną cześć, jakie znajdziesz na stronie KM.

Rah rah ree, kick'em in the knee! Rah rah rass, kick'em in the other knee...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Ja powiem tak: każdy styl jest dobry jeśli ma się dobrego nauczyciela, który potrafi nauczyć efektywnego wykorzystania...a co do tych stażów treningowych to przypuszczam, że np. 2 miechy to za krótki okres żeby ocenić efektywność treningów, np. w boksie na pierwszych lekcjach uczą poruszania się, techniki, walki z cieniem, przed lustrem...

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zle przypuszczasz. Jesli dysponujesz odpowiednia wiedza, masz zmysl obserwacji i potrafisz wyciagac wnioski, to bardzo szybko mozesz sie zorientowac w naturze danego treningu. Jesli Ci tego brak to mozesz nawet kilka lat klepac styl i nie rozumiec jaka ma wartosc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Pewnie masz rację, ale wiesz patrzałem z perspektywy ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze SW...

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 161
hakenbusz co do twojego posta ze strony 7 po pierwsze nic nie mam do bjj ani innych sztuk walki a po drugie ta strona podlega T.Adamczykowi i może sobie tam napisać co mu sie tam żywnie podoba

najlepszą obroną jest atak...
Krav Maga Isreali Combat System

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W DOMU !!!!!!!!!! :-D tak czy nie???????

Następny temat

MUAY THAI

WHEY premium