SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koszt diet

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
witam !! :)
mam prosbe, czy ktos moze podac mi ile mniej wiecej na tydzien (miesiac) kosztuje dieta na mase, dieta na gestosc czy dieta tluszczowa (ktora uzylbym na rzezbe)
chodzi mi o to, ze chyba nie warto zaczynac treningu bez diety, a teraz nie mam za duzo pieniedzy wiec chce sie zorientowac czy mnie stac na diete (dopiero od stycznia szykuje sie zwiekszenie rodzinnego budrzedu i nie powinno byc juz problemu )
jesli mnie nie bedzie stac na diete to nie wiem rozpoczynac cos cwiczyc ? moze zakupic jakies odzywki (bo moze to mi taniej wyjdzie :) )

no nic, koncze
pozdrawiam i prosilbym o odpowiedz (a jak ja otrzymam to bede mial dalsze pytania :) )

ps jeszcez jedno, diete tluszczowa jak dlugo mozna uzywac ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj!

Nawej jeśli myślisz, że nie stosujesz żadnej diety to i tak jakąś masz. Po prostu to co jesz jest już jakąś dietą. I nikt nie poda Ci kosztów stosowania diety, ponieważ każdy z nas ma indywidualną, uzależnioną od swojej masy, meatbolizmu, aktywności, celu etc. Musisz wyjść od tego, co obecnie wcinasz na codzień i stopniowo ją korygować. Przeczytaj uważnie podwieszone posty, tam są zawarte wskazówki, jakie artykuły wybierać, czego unikać, co o jakiej porze jeść. Praktycznie możesz znaleźć wskazówki do ułożenia swojej indywidualnej diety uzależnionej m.in. od funduszy. Odżywki są tylko uzupełnieniem diety, nie możesz jej zastąpić samymi odżywkami.
Co do diety tłuszczowej, to jeśli tylko wytrzymasz, możesz stosować ją cały czas. Są osoby na tym forum, które stosują różne odmiany diet tłuszczowych (a właściwie niskowęglowodanowych) przez rok, dwa, a nawet dłużej. Nie wszystkim jednak taka dieta odpowiada.

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem.

Pozdro
Dareckyy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
dzieki
czeka mnie troooooooooche czytania hehe :)
a tych diet tluszczowych tyle ze mam metlik w glowie :)
niektorzy pisza, ze wszsytko tluste jedza, niektorzy ze zdrowe tluszcze sa juz nie wiem co i jak :)

pozdrawiam !:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
oo moze zapytam tak, w jakiej diecie sie mniej je !!
to wtedy bede wiedzial na ktora mniej wydac pieniedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Logiczne, że mniej się je w diecie redukcyjnej (na rzeźbę). Ale chyba się nie rozumiemy, bo dietę powienieneś dobierać do celu, jaki chcesz osiągnąć. A następnie układasz ją w oparciu o np. fundusze.

Diety oparte na "zdrowych" tłuszczach np. CKD kosztują niestety trochę więcej, tak samo wysokobiałkowe. Relatywnie najtańsze są diety wysokowęglowodanowe i tzw. tłuszczowa. Ale to są takie moje pierwsze spostrzeżenia, bo nie wszystkie stosowałem, więc mogę się mylić. Oczywiście w każdej z nich są do wyboru produkty tańsze i droższe, co może zupełnie wpłynąc na końcowe koszty.

Zmieniony przez - Dareckyy w dniu 2004-10-04 23:30:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ja w 10 zl dziennie sie wyrabiam (masa)

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
no ok dzieki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
Zakrześ mozna prosic o przykladowa diete ? :)

ze man to tak, chcialbym wiecej masy na rece, klate a mniej tluszczu na brzuchu. Jezeli mnie bedzie stac na diete masowa to zaczne mase cwiczyc :) jak nie to bede uzywal tej diety wysokotluszczkowej i rzezbe :)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
Dareckyy a stosowales te diete wysokotluszczowa? to bys rozwial kilka moich watpliwosci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie stosowałem, przejżyj post (sporych rozmiarów) o diecie tłuszczowej "dieta tłuszczowa - rewelacja" i tam zadaj interesujące Cię pytania. Ja przymierzam się do CKD, ale dopiero po Nowym Roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orzechy włoskie

Następny temat

Czy jest jakaś różnica?

WHEY premium