SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszt diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
Wie ktos ile kosztuje utrzymanie Diety ? na mase , 3000 kcal dziennie. Ile srednio moga kosztowac wszystkie produkty i wgl przez miesiac?
2

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3861
Chaczyk - jestem teraz na nazwijmy to diecie tłuszczowej z lekką redukcją. Suplementów "budulcowych" typu gainer lub białko łykam niewiele, w zasadzie tylko po treningu.
Nikt nie mówił, że będzie tanio ;) Mięso, można kupować taniej w hurtowniach. To samo warzywa i ryż.
Bez solidnej diety nie ma co zaczynać bo bedziesz przemęczony, słaby i mały ;)

Zmieniony przez - wodasodowa w dniu 2008-01-19 14:55:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 509
pytalem się matki jak kupuje mi inne produkty niż rodzinie to mówi ,ze wychodzi tyle samo co normalnie albo trochę mniej (ja jem 3500) - mam taki bonusik ,ze mamuska gotuje wiec dla jej ukochanego synka tez zrobi co trzeba :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
bzdura
wychodzi wiecej i to duzo
1

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
To zalezy co dla kogo znaczy "normalne jedzenie"
O koszcie diety byl juz nie jeden temat gdzie wypowiedzialo sie sporo osob --> uzyj wyszukiwarki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
https://www.sfd.pl/Dieta_na_każdą_kieszeń_by_k3ho-t183005.html 
1

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
Dzieki chlopcy ,ale najlepszym sposobem ,jest ulozenie diety ,a potem pojde i posprawdzam ile co kosztuje. Chodzi poprostu o to ze mama sie pruje ze "jakies diety wymyslam" ,i bede kase marnowal bo cos mi sie zawidzialo,hehe .

Eh taki to juz urok miec nad glowa mame ,wszystko by chciala wiedziec ale nigdy nic nie potrafi zrozumiec
2

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
Spytaj mamy czy woli żeby syn się zdrowo odżywiał i miał z tego jakiś pożytek, czy też żeby wydawał na jakiejś głupoty

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
a najlepiej powiedz ze wolisz diete niz sie faszerowadz jakimis "Proszkami"(suplementy) od razu powie ze woli zebys jadl to co chcial niz suple xD tylko uprzedz ze bedziesz bral gzies za pol roku cos takiego bo dopiero wtedy jest czas i ci jzu nei zaszkodzi duzo mozna walic wkretow wymysl cos :p

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
No wlasnie, ja mam podobny problem, ale z tata, zawsze gada, ze wszystkich obzeram:'-(

Taka chyba skromna dieta na miecah wyjdzie gdzies tak 300zl, bo tak patrzac to jak by wydac 10zl na dzien to za wiele sie nie kupic, ale zawsze cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
Zawsze można też wkręcać, że do szkoły potrzebujesz hajsu na jakieś komitety, zbiórki itp i kupować sobie pokryjomu tuńczyki i cycki
dobra koniec spamu z mojej strony

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
haha. Nie no ludzie az taka tragedia to nie jest. nie bralem pod uwage ze poprostu powiem mamie ze jak bedzie jezdzila na zakupy niech kupi pare potrzebnych rzeczy i tyle . niech osobne obiadki mi robi .Tak tlyko pytalem bo chcialem wiedziec jak to by bylo gdybym to ja sam sobie mial kupywac .

Koniec tematu . PozdrO

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomysł..pobawmy sie i my

Następny temat

Dieta masa do oceny(jedna mase będe robił)

WHEY premium