SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/1kaszmirka/Do dzieła!!! podsumowanie str.22

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15631

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1362
Ćwicze z chłopakiem (on od wielu lat ćwiczy więc jak coś robię nie tak to mnie poprawia). Jakie są zalecenia przy jedzeniu samych jabłek? Jem ile chce i w dowolnej postacji (surowe,pieczone)? Wody pewnie trzeba dużo pić.
Mnie też te wymiary zastanawiają. Wogóle ja bardzo mało pije, staram się to zmienić -ale po prostu zapominam o tym żeby pić. Myśle, że to niestety duży problem a może i przeszkoda w chudnięciu ehh... Mimo upałów prawie się nie poce, to chyba nie jest normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no nie za bardzo
zmierz sobie temperature poranna przez pare dni zanim wstaniesz z lozka

tak jesz jablka moga byc tez pieczone ile chcesz
Pic powinnas duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1362
Ok tak zrobie A od soboty 3 dni na samych jabłkach sobie pożyje A jak nie dam rady to 2 chociaż, nigdy czegoś takiego nie stosowałam - troche się obawiam reakcji organizmu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ujdzie trzeba miec zajecie wtedy sie nei mysli bo to najgorsze przynajmniej dla mnei glodu si etak nie czuje ale psychika meczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1362
Okazało się, że po zabiegu nie moge ćwiczyć minimum 7dni Mam nadzieje, że ta przerwa nie wyklucza mnie z konkursu - chociaż nie wiem czy wogóle będą jakieś efekty (na razie się nie poddaje). Dodatkowo wczoraj dostałam @ więc oczyszczanie jabłkowe rozpocznę pojutrze. Od razu po nim, czyli od czwartku zaczynam trningi. Docisnę ile się da, żeby jednak było widać jakąś przemianę sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
Trzymam kciuki ;) Nie tylko Ty masz przerwy , wiekszości dziewczyn zawsze coś tam wypadnie. Powodzenia !!!

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
spoko, zwolnienie lekarskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1362
Dzisiaj I dzień oczyszczania jabłkowego.
Zjadłam już z 8 jabłek, a i tak czuje taką dziwną pustkę w żołądku. Jestem wypompowana totalnie i coś mnie głowa pobolewa.
Łudziłam się, że to jednak będą przyjemniejsze 3 dni. Chociaż jakąś kalarepkę bym zjadła ehh...

Jest strasznie, jak pomyślę o jabłku to mam odruch wymiotny... Głowa zaczęła mnie strasznie boleć. Nie dam rady jutro tego kontynuować z jabłkami. Stwierdziłam ,że jutro zaserwuje sobie warzywa i soki warzywne -mam nadzieje ,że tak też da rade się oczyścić.


Zmieniony przez - 1kaszmirka w dniu 2011-06-13 19:35:16

Zmieniony przez - 1kaszmirka w dniu 2011-06-13 22:16:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
1kaszmirka a tarte próbowałaś?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
a na parze?

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs/*Skitelsik*

Następny temat

konkurs/loferne/pokazałam czy też nie konkurs skończył się podsumowanie str.18

WHEY premium