SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kobieta problem umięśnione łydki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jogger- dzieki za odpowiedz

BTW- ja to chyba przez wszystkie skutki uboczne tego leku przejde- lacznie z napadami agresji i histerii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Bo to typowe dla leczenia objawowego. Ja na twoim miejscu bym zaryzykował z melą np. 4x5mg

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
Bardzo długo mnie tu nie było.........ciekawe rzeczy piszecie......jednak ja nie postawiłam na masaże, bo nic nie dawały, spalić mięsień się zwyczajnie boję.Powoli zaczynam się przyzwyczajać do moich łydek i zaczęłam mieć gdzieś czy są duże czy małe. Ostatnio takich dwóch kolesi zmierzyło moje łydki w autobusie jak sie zaparłam żeby się nie przewrócić i stwierdziłam że faktycznie muszą być zazdrośni, bo miesień mi się wybił z boku, podejrzewam że na grube łydki by się tak nie patrzyli :):) zaakceptowalam siebie i to chyba najważniejsze, codziennie ćwiczę :):)jak kiedyś :):) i trudno jak mi przytyją łydy, bo reszta ciała też musi wyglądać prawda?? a ja ćwiczyc fitness nie używając nóg ?? nie da się. Teraz dzieki innemu blogowi O SZPAGACIE, na którym wypowiadała się koleżanka z tego bloga, mam ogromną ochotę zrobić ten wymarzony szpagat. I powiem więcej podejrzewam że jak rozciągnę mieśnie nóg to się wyszczuplą, a jak nie to trudno. Ludzie mają wieksze problemy niż za duże łydki

Zmieniony przez - karolciai w dniu 2007-06-24 10:28:20

Zmieniony przez - karolciai w dniu 2007-07-05 11:16:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
Karolciai - i o to chodziło :) gratuluje !

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
Ja mam podobny problem - z tym, że nie jest on wynikiem ćwiczeń. Mam bardzo szerokie łydki (40cm), podejrzewam że jest to wynikiem częstej jazdy na rowerze i noszenia glanów przed długi, długi czas.
Teraz chciałabym się tego pozbyć, bo śmiesznie wygląda moja kostka w porównaniu z łydką (nawet przy wzroście 173cm). Kupiłam orbitreka i teraz zastanawiam się, czy nie pogorszę swojego stanu ćwiczeniami na nim. A może założyć na łydki pas neoprenowy?
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Pas się nie utrzyma, pomagają ćwiczenia z bandażem elastycznym.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
Dziękuję za odzew, czy maść rozgrzewająca plus bandaż pomogą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Mogą ale nie muszą, jeśli to głównie tkanka łączna. Dodatkowe ćwiczenie - już po 'skrępowaniu' - wymuszone wirowanie stopą opartą tylko na palcach, oczywiście wznosy na palcach też

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
witam ;) mam problem z łydkami i szukam pomocy...
nie jestem gruba..waze 55kg przy wzroscie 167cm...wszyskto mam w normie tylko te nogi a glownie łYDKI sa umiesnione i grube..no przyznam ze jest na nich troszke tluszczyku...co mam robic? duzo biegac? duzo jezdzic rowerem ? czy to "odchudzi" łydki?? mam motywacje , ale nie wiem czy to pomoze czy moze pogorszy..prosze o pomoc..z gory dzieki :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8279
mmmm według mnie umięśnione łydki są sexi :)

na redukcje nadszedł czas....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietolerancja laktozy- artykuł

Następny temat

trening na spalenie tłuszczu... prosze o opinię

WHEY premium