SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka piersiowa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
chiałbym sie dowiedziec jakie cwiczenia na dolne miesnie klatki (pod sutami) . Czy mozecie polecic jakies cwiczenia?? ale nie pompki pompi robie ale chcialebym inne cwiczenia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2254
było już kilka razy..
użyj wyszukiwarki

damy rade... jak Bob budowniczy da radę to my też :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Wyciskanie na skosie i dipsy, brama jeszcze by mogla byc... Cudow w tym temacie nie wymyslisz.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
widac nie sprecyzowalem... chialbym cwiczenie ktore moge robic w domu z hantlamia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
Z tego co widze to masz 14 lat? Bo w innym temacie podałeś wiek... Zastanów sie czy to nie za szybko na siłownie. Takie osobiste przemyślenia.


Jeśli masz same hantle w domu to idź do działu "Trening w domowych warunkach", tak Ci dobrze pomogą

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
to mozecie mi podac jakies cwiczenia domowe na dolne miesnie klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Wyciskanie skos dół -- możesz używać sztangielek. Osobiście traktuję to ćwiczenie które pozwala "pociągnąć"(ściągnąć w dół) klatkę w dół ale musisz mieć odpowiednio zmasowane cyce- taka moja opinia-- jak nie masz na razie żadnej masy to nie cuduj i nie kombinuj bo na poszerzanie i rozciąganie klatki przyjdzie jeszcze pora.
PS: to tylko moja opinia
pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
przenoszenie hantli za głowe

GO HARD OR GO HOME !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase PROSZE O OCENE

Następny temat

wczoraj przekroczyłem 100kg w MC (103kg x 5)

WHEY premium