SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLATKA PIERSIOWA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Witam mam 14 lat chodze na silownie juz okolo 7 miesiecy mam 150cm i 48 kg waze biore na klatke 50 kilo wlasnie to jest moje pytanie czy na moja wage wzrost i doswiadczenie biore duzo na klatke ja sadzicie powiedzcie ile powinieniem brac waszym zdaniem z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Dieta nie jest taka zła. Po treningu najlepiej to co na obiad dać np. po treningu ryż biały i pierś z kurczaka albo jakas wołowina. Twaróg przed snem. Poniżej masz świetny artykuł. Przeczytaj cały wiedz napewno się przyda. Odnośnie diety też jest tam napisane.

https://www.sfd.pl/SUPER_MASA,_SUPER_SIŁA_wg_Arnolda_Schwarzeneggera-t62866.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3609
wg mnie jak na ten wiek to dużo bierzesz ale w tym wieku lepiej nie szaleć z wielkimi ciężarami, po co psuć kręgosłup i zdrowie, jeszcze będzie czas na duże ciężary teraz ćwicz technike

Zmieniony przez - wolek17 w dniu 2008-04-16 17:09:46

www.erape.eu  najlepsze forum o rapie w sieci, serdecznie zapraszam:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
co to znaczy cwiczyc technike nie rozumiem mozesz mi podpowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3609
pracują nad techniką wykonywanych ćwiczen, zeby nie machać sztanga byle jak tylko tak żeby angażować te mięśnie rozciągać itp, niewiem nie znam się na tym:P musisz ćwiczyć na małych ciężarach żeby wszystko robić prawidłowo dopiero potem większe obciążenia

www.erape.eu  najlepsze forum o rapie w sieci, serdecznie zapraszam:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
ok dzieki za podpowiedzi jestem ci bardzo wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4658
hmmm jak na twoja wage ok ale ja jestem twoj wiek cwiczen 4 miechy biore na klate 72.5 kg ;d

walczyc ponad wszystko..nawet gdy jest chwlia zwatpienia.. pokonanie swych slabosci to jest cos co sie docenia....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Buli915 widze że nie bardzo masz pojęcie.
Masz wogule jakiś plan? Dieta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
MagickY no wiesz troche o tym pojecie mam diete tez mam ale przydalaby mi sie lepsza moglbys mi w tym pomoc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Ale w czym Ci pomóc? Nie zadałeś żadnego konkretnego pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
MagickY to jest moja terazniejsza dieta
rano:
platki owsiane
szkoła:
chleb razowy
plaster szynki
plaster sera
obiad przed treningiem:
ziemniaki
pierś z kurczaka
po treningu
(właśnie nie wiem co mam tu dać)
kolacja:
twaróg

tak wyglada moja dieta zrobcie w niej jakies korekty jak m0ozecie z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z dietą udaj sie do działu odżywianie. A co do ogółu tematu, w tym wieku chyba nie powinieneś jeszcze tak szaleć, nie bierz większego obciążenia niż Twoja waga bo za parę lat może to Ci sie ładnie na zdrowiu odbić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na brzuch

Następny temat

mia_mia/Blog/ forma na lato

WHEY premium