SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klata z bicem plecy z tricem ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1759
No nie wiem, jeśli ma staż jakiś i pojęcie to czemu nie kiedyś też tak myślałem, a teraz sam ćwicze 5 razy w tygodniu i nie narzekam od września 9kg masy do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
nie rozumiem ;) bez kitu nie rozumiem o co chodzi, moze dlatego ze jest sobota a ja dopiero co wstalem ale zapytam inaczej skonczyles juz gimnazjum ?

a na powaznie nie podoba mi u ciebie trening nog przed "plecy martwy" po drugie masz tam dwa razy plecy ? to jakos przemyslane czy tak poprostu wyszlo ? i jeszcze ten bic z przedramiem przed plecami we wtorek nie przeszkadza ci to tak dzien po dniu ?

a twoj kumpel no coz widze rozpiske jak na 3 dni a nie na 5 to nie bede sie wypowiadal chyba ze zle zrozumialem

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
"klata z martwym i tricem" albo plecy i martwy hehe... naprawde nie wiem co Ty robisz ale jak by co to martwy ciag zalicza sie do treningu plecow ;p w ogole tak to napisales ze zal czytac i nie czaje o co Ci chodzi ;p

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
hehe jest juz 13 a ja dalej go nie czaje znaczy to ze jednak to ten post cos nie halo hehehe a moze martwy to ksywa jego kolezki plecy z martwym hehehehehe klata z martwym heh (domyslam sie ze o ten martwy ciag chodzi ale popracuj nad artykulowaniem mysli)

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1354
albi666 jak klata z martwym i tricem ? jak klate robie z brzuchem ;]

ja robie tak
poniedziałek bic 4 ćwiczenia 2 na przedramie brzuch 3
wtorek plecy 5 na plecy 2 na martwy
środa klata 5 brzuch 3
czwartek barki 3 tric 4
piątek nogi 5 brzuch 3 brzuch
sobota plecy martwy

x_pulse_x heh racja nawet nie zauważyłem że w piątek robie nogi przed plecami :P hehe układałem plan tak aby własnie nie robić nóg przed plecami heh dlatego we wtorek plecy a nogi piątek ( ale celem moim jest rozbudowanie pleców więc wżuciłem na sobote też i zapomniałem o piątku :P )musze pomyśleć nad zmianą planu albo sobote sobie odpuścić :)

wkońcu kto pyta ten wstydzi się tylko raz ;)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
czyli mam rozumiec ze ukladales plan z priorytetem na plecy z ta partia cwiczona 2x w tygodniu tak ?

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
hehe w kazdym badz razie Martwy jestem jak to czytam... - ze smiechu xD

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1354
czyli mam rozumiec ze ukladales plan z priorytetem na plecy z ta partia cwiczona 2x w tygodniu tak ?

tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
aha wiec teraz jakbys mogl rozpisz jak dokladnie cwiczysz ;) zaraz dojdziemy co i jak ale ogolnie juz widze ze twoj plan nalezy zmienic aha i jeszcze jaki masz staz treningowy tak w ogóle ?

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Jesli chodzi o optymalny rozkład to jak dla mnie taki:

3 dniowy:

PON Nogi Barki
ŚR Klatka Tric
PT Plecy Bic

lub

PON Nogi Barki
ŚR Klatka Bic+ Tric
PT Plecy

4 dniowy:

PON Nogi Brzuch
WT Klatka Tric
CZW Plecy Bic
PT Barki Przedr

Plan rozpisz dokładnie, każde ćwiczenie po kolei z liczbą serii i powtórzeń.

POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING NA MASE

Następny temat

Dobór ciężaru- Ciekawy Artykuł!

WHEY premium